bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Alopecie - byliny, bylinky, léčivé rostiny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 238x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz
Mám 17letého syna a již 6let mu vypadávají vlasy. Vždy se mu udělají na hlavě plešky, které po nějaké době opět zarostou.

Děkuji za odpověď a přeji příjemný den
Ulvrová

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Z pohledu tradiční čínské medicíny se domnívám, že máte velmi vyčerpané ledviny. Ty jsou nejen kořenem imunity (onkologické onemocnění - selhání imunity, která kromě likvidace mikrobů také likviduje nádorové buňky v zárodku), ale jsou sekundárně zodpovědné za MNOŽSTVÍ vlasů.
Jen pro zajímavost - za KVALITU vlasů zodpovídají játra.

Na nadměrné padání vlasů (nejč. po nějaké nemoci /Váš případ/, v rámci těhotenství, porodu, klimakteria nebo třeba při dlouhodobém pracovním vyčerpání - může jít o psychickou, ale i fyzickou práci) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
RDESNO MNOHOKVĚTÉ kořen, PLOŠTIČNÍK HROZNOVITÝ kořen, LOPUCH kořen, PŘESLIČKA ROLNÍ nať, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, PUPALKA DVOULETÁ květ.

Vnitřně dále LEDVINOVÝ ČAJ.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měl nebo měla (z textu není jasné zda jste muž nebo žena) zájem o výše uvedenou směsnou tinkturu a o ledvinový čaj, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz /> (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email
info@bylinkyprovsechny.cz

Doporučuji také podívat se na video o slabých ledvinách - jejich příznaky, jak posílit stravou, bylinami ad. , které je zde:
http://www.WebinarLedviny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.