bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Artritida, revma - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 253x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,

chtěla bych se Vás zeptat. Jste lékař a rozumíte bylinkám a hlavně Vám opravdu věřím. Moje mamka má revmatickou artitidu (nevím jak se to přesně píše), pan doktor mamce vytáhnul z kolen vodu a potom jí dával kyselinu hyaluronovou k tomu nějaká nesteroidní antirevmatika. Jenže je nemohla brát, bylo jí po nich špatně. Tak brala dlouho aulin, ten jediný jí pomáhal od bolesti. Trvá to už, ale hrozně dlouho a já se o ní bojím, už říká, že je asi otrávená a, že umře. Když si namočí oblečení do čisté vody, tak ta voda zežloutne. Bělmo, ale nemá žluté. Nemáte prosím, alespoň trošku ponětí co by jí mohlo být a co jí začít dávat? Má alergii na penicilin, ale nevíme na kterou jeho složku. Omlouvám se, že Vás kontaktuji takto, ale už nevím co dělat.

Moc děkuji Hanka

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na revmatoidní artritidu doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
HARPAGOFYTUM LEŽATÉ kořen 40%, LESKLOKORKA LESKÁ nebo PLOSKÁ plodnice 30%, PÝR PLAZIVÝ kořen 10%, TUŽEBNÍK JILMOVÝ květ 10%, TOLICE VOJTĚŠKA nať 10%.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Lokálně doporučuji STŘEMCHU a to ve formě tinktury. Tinktura je velmi účinná na tento problém a dojde k velmi rychlé úlevě od bolesti kloubu.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.