bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bolest kloubů ruky a klíště - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

2 odpovědi
(stránka otevřena 247x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

05-07/2021 pocituji na pravé ruce bolest kloubů. Nejprve jsem si myslela, že původcem bolesti jsou zkrácené svaly, nicméně tato bolest jde z kloubů. 05/2021 zpět jsem měla také přisáté klíště (po velmi dlouhých letech bez klíšťat).

Jaká kombinace bylin Vás napadá pro úlevu mého stavu?

Děkuji a jsem s pozdravem. Lucie

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na pravděpodobnou rozvíjející se borliozu doporučuji následující léčivé antibioticky a imunomodulačně působící léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
KŘÍDLATKA JAPONSKÁ kořen, ŠTĚTKA SOUKENICKÁ kořen, MARALÍ KOŘEN (LEUZEA) kořen, PŘESTUP LÉČVÝ (SARSAPARILLA) kořen, TOPOL ČERNÝ pupeny, HÁLKA výrůstky.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, pane doktore, děkuji za Vaši rychlou odpověď. Zmíněné tinktury mám již objednané, mohla bych Vás požádat o návod, jak směsnou bylinnou tinkturu vytvořit (např. od každé tinkruty 10 ml a smíchat vše dohromady a nebo jinak) a jaké je dávkování? Děkuji, s pozdravem Lucie