bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bolesti hlavy a hormonální nerovnováha - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 188x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mohl by jste mi, prosím, poradit nějaké knihy ve stylu Vašeho webu? Knihy co říkají které bylinky jsou na které ochoření a také knihy s potravinami? Často trpím migrénami a hormonální nerovnováhou a nechci být závislá na internetu, proto chci zvolit knižní verzi.

Mockrát děkuji a přeji příjemný zbytek dne.
S pozdravem, Klára.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, paní Kláro.

Ve Vašem případě doporučuji mrknout se do knih tradiční čínské medicíny. Bolesti hlavy jsou často spojené s poruchami jater.

Pojem "hormonální nerovnováha" je velmi velmi široký a proto Vám pro nekonkrétnost doporučit konkrétní léčívé rostliny (většina žen má málo progesteronu, ale nevím, zda je toto Váš případ).

Co se týče knih, momentálně mne žádná nenapadá. Pracuji s nimi jako s komplexem a je pro mne velmi těžké "vypíchnout" jednu konkrétní.

Zkuste se ale podívat na stránku http://www.UcinkyTinktur.cz, kde je seznam bylin, polokeřů, keřů, medicinálních hub, lišejníků a jejich účinky v tinkturách.

Pokud byste chtěla řešit bolesti hlavy léčivými rostlinami, mohu Vám poskytnout tinkturu. Prosím ozvěte se mi na messengeru http://www.zmfb.cz /> nebo na emailu info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.