Chronický zánět jícnu a zvýšené jaterní testy - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků | Poradna bylinky, byliny, babské rady - Bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Na dotazy bude odpovídáno v pondělí 30.11.2020 odpoledne.
 

Chronický zánět jícnu a zvýšené jaterní testy - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 46x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Několik let trpím záněty jícnu, nyní zvýšené jaterní testy, cholesterol 6,9, zlý cholesterol skoro 5 a občas se mi objevuje krev v moči.


A co mě viditelne trápí, je ekzém na rukou. Můžete mi poradit, jak se vylepšit ?


Moc děkuju. Naďa

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na zánět jícnu a zvýšené jaterní testy doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ nať, OSTROPESTEC MARIÁNSKÝ rozdrcené semeno, PAMPELIŠKA kořen, VLAŠTOVIČNÍK nať, ZEMĚŽLUČ OKOLÍKATÁ nať, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ květ.

Ze všech výše uvedených rostlin budu vyrábět bylinné tinktury, které budou dostupné na adrese http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Krev v moči by měla být vyšetřena. Až budete mít diagnozu od urologa, opět mi napište dotaz na http://www.BylPor.cz a já Vám doporučím vhodné léčivé rostliny. Kvácení do moči může mít totiž mnoho příčin, mj. s ohledem na věk, pohlaví, ad.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.