Koronavirus COVID-19 - léčba virové infekce pomocí bylin, bylinek, léčivých rostlin | Poradna bylinky, byliny, babské rady - Bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Na dotazy bude odpovídáno v neděli 22.11. a v pátek 27.11.2020.
 

Koronavirus COVID-19 - léčba virové infekce pomocí bylin, bylinek, léčivých rostlin

1 odpověď
(stránka otevřena 126x)

Dotaz:

Ahoj Zbyňo.

Pěstuji bylinky. A teď bych se s Tebou potřeboval poradit…
už týden válčím s Covidem, první den jsem měl všechnny známé příznaky… horečku a tak. pořád se mě to nechce pustit. Dnes jsem objevil informace o třapatce, ta by mi mohla pomoci. dokonce jsem ji letos zasadil, takže máš s ní nějaké větší zkušenosti?

Děkuji, R.

Odpověď na dotaz:

Ahoj : )

Na prevenci, ale i na podporu léčby koronavirové infekce COVID-19 doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BADYÁN plod, ECHINACEA kořen, KOZINEC BLANITÝ kořen, ŘECKÝ HORSKÝ ČAJ SIDERITIS nať, ČUBET BENEDIKT nať, HLÍVA ÚSTŘIČNÁ plodnice, LÉKOŘICE kůra a BEZ ČERNÝ převařené bobule.
Směs je vynikající jak v prevenci, tak i v léčbě začínajícího banálního infektu, jakožto i virových nemocí (chřipka, COVID). Důvod: obsahuje antibiotické účinné látky, ale i antivirotické. Mezi léčivky, které mají silně antivirotický účinek patří např. bez řerný plod a čubet benedikt nať.

Ze všech výše uvedených rostlin budu vyrábět bylinné tinktury, které budou dostupné na adrese http://www.BylinkovyDoktor.cz
již od poloviny listopadu 2020.
Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.