bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Myom dělohy - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků a hysterektomie

1 odpověď
(stránka otevřena 63x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mam v maternici myom u lekara mi vraveli ze treba bybrat maternicu co ja nie som stotoznena. Hladam alternativu ako zmensit myom prirodnymi tinkturami. Myom ma 171 mmx 110 mm. A stena maternice je uzzsia preto sa lekar boji vybrat myom ale ch e dat dolematernicu. Viete mi pomoct tinkturou? Uz som sa prihlasila na spetnu vazbu ale podla stranky prefpoklad az v roku 2022. Viete mi prosim pan doktornieco poraditpomoct?

Děkuji a jsem s pozdravem.

Linda

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na myom dělohy doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
ČAJOVNÍKOVEC KAPSKÝ, ANDĚLIKA LÉKAŘSKÁ, RDESNO PTAČÍ TRUSKAVEC, MOCHNA HUSÍ, KONTRYHEL OBECNÝ, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ a konečně LAPACHO RUDÉ.

Není pravda, že myomy nelze řešit jinak než hysterektomií.
Byliny umí myomy "rozpustit, " ale musí se užívat 3 měsíce nebo déle. Pak to má efekt a vše se dostane do normálu. Dělohu tedy lze (vy) léčit.

Pokud byste měla zájem o směs na myom dělohy, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz
Směs mám připravenou (150 g).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.