bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Noční pomočování dítěte - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 200x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Rád bych se s vámi poradil o problému mě dcery. Je jí 8 let a má problém s nočním pomočováním, řešíme to s dětskou nefrologickou lékařkou cca 2 roky (2019-2021). Upravili jsme večerní pitný režim, omezili večerní konzumaci ovoce, zeleniny, ale i tak ji musíme po 22hod budit na WC. Před spaním pravidelně užívá 2 tab. Minirin. Jestli máte nějaké kapky nebo směsi bylin, které by mohly pomoct rádi je vyzkoušíme. Výborná zkušenost s Vaší tinkturou ATO-EK na atopický ekzém nám dává naději.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na noční pomočování doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
KARDAMOM plod, KUKUŘICE blizny, ŘEBŘÍČEK nať, MALINÍK list.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měl zájem o tinkturu na noční pomočování u dětí, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz
Dávkování a správné načasování tinktury bude napsáno na skleničce.

Principem je do značné míry velké vymočení před spaním s tím, že v noci není co močit. V praxi se mi tato směs osvědčila. Má částečně vliv i na centrální nervový systém (který ovlivňuje, zda člověk močí nebo ne).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.