Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Opakované záněty nosohltanu, středního ucha - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 362x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,

chtěl jsem se poradit, zda byste mi mohl předepsat bylinky proti uvedeným zánětům. Mám je dlouhodobě, opakují se a antibiotika mi začínají velmi špatně účinkovat.
Můj zatím nejtěžší zánět nosohltanu byl na 3x týdny, se 3x různými antibiotiky a dostal jsem se z toho jen tak tak. Mám obavu, že by mi jednoho dne nemuseli zabrat vůbec. Proto hledám alternativy.
Chodím i na imunologii, ale zatím žádné valné výsledky.

Budete-li mít čas, rád se u Vás zastavím.

Luboš Z.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na opakované záněty středního ucha a nosohltanu doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
PELARGONIE SIDONSKÁ několik let staré kořeny, ELEUTEROKOK OSTNITÝ kořen a HÁLKY (výrůstky na listech rostliny RŮŽE ŠÍPKOVÁ).

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.