Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

PMS, psychické napětí a výbušnost - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 43x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mám spíše mírnou povahu, jsem laskavý a veselý člověk ale před menstruací u mně nastane naprostý obrat k horšímu. Nesnesu neustálý pohyb lidí, vadí mi i přítomnost lidí a jsem teda výbušná, uhádaná a nejradši bych zmizela ze světa. Tyto stavy dost trápí mně ia pochopitelně i okolí. Mám k tomu i šílený pokles energie, únavu až spavost a extrémní bolesti když přijde krvácení. Jsem v tu dobu dost zmatená a velmi divné je, že zpětně mám toto období jakoby v mlze, jako něco co se nestalo. Nedaří se mi to ovládnout a tak hledám pomoc v bylinkách.
Vyzkoušela jsem kontryhel, Gynex kapky, nejrůznější ženská probiotika. nevím už co se sebou. Můžete mi prosím doporučit tinkturu nebo jiný bylinný preparát z Vaši nabídky?
Předem děkuji.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na premenstruační syndrom, tedy PMS doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
DRMEK OBECNÝ semínko 50%, KONTRYHEL OBECNÝ nať 20%, MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ nať před kvetením 10%, SRDEČNÍK LÉKAŘSKÝ buřina nať 10%, PUPALKA DVOULETÁ květ 5%, KARBINEC EVROPSKÝ nať 5%.
Užívejte od ovulace dále, tzn. za normálních okolností zhruba od 14-15. dne cyklu.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Na okraj podotýkám, že PMS a poruchy nálad jsou vždy spojené z pohledu čínské medicíny s játry a jejich napětím.
Doporučuji proto používat směsi, potraviny a režimová opatření, které jsou uvedené ve videu na
http://www.WebinarJatra.cz Pokud "poznáte svého nepřítele," mnohem lépe budete vědět jak s ním naložit a PMS se natrvalo zbavíte.

Z pohledu čínské medicíny doporučuji vysadit pražené potraviny a nápoje vč. kávy. Nejsou vhodné ani alkoholické nápoje vč. piva.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.