Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Přeléčená borelióza a pozitivní krevní testy - byliny, bylinky, babské rady, léčba bez léků

3 odpovědi
(stránka otevřena 4633x)

Dotaz:

Dobrý den,


prosìm o bylinky na lymeskou boreliózu. V červenci 2015 červena skvrna, krev pozitivni na borelie. Přelečeno antibiotiky, vysledek 0, krev stále pozitivní. Dlouhodobě mám bolesti zad (celých, stěhovavá bolest), zrychlená srdecni cinnost, hučení v hlavě, časté močení v noci.


Koncem října 2015 zánět průdušek, znova antibiotika, krev stále pozitivni na borelie. Prosím o radu jak na to.


Děkuji. IP

Odpověď na dotaz:

Prosím o upřesnění který tip protilátek máte pozitivní - zda IgG nebo IgM. Děkuji. Je to zcela zásadní informace, která v dotazu není uvedena.

Bronchitida nemusí vůbec souviset s infekcí borreliemi.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, děkuji za odpověď. Pozitivní mám IgG i IgM. V průběhu týdne požádám lékaře o fotokopii krevních testů a v případě potřeby Vám je mohu sdělit. Irena Polednová

Odpověď na dotaz:

Pokud jsou pozitivní IgM protilátky, jedná se o aktuálně probíhající onemocnění. Je žádoucí přeléčení antibiotiky na borelie, kdy můžete současně kombinovat s bylinami:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/nemoci/ruzne-nemoci/927-borelioza-byliny-bylinky-babske-rady-caj-tinktura

Jako velmi vhodná a účinná na boreliozu a jako prevence jejích následků se zdá být štětka planá. Info o tintuře z ní je zde:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/zpracovani/receptury/997-tinktura-ze-stetky-plane-proti-borelioze-lymeske-borrelioze-recept-postup-navod-priprava