bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na veřejné diskuzi. Dotazy ale i odpovědi může do poradny napsat kdokoliv.

Dr. Mlčoch bude na dotazy uložené v poradně odpovídat v pondělí 24.2.2020.
 

Problémy s imunitou - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 106x)

Dotaz:

V sedmadvaceti letech jsem od svých děti dostala plané neštovice, jako dítě jsem je neměla. Od té doby to se mnou, která nikdy nemarodila, začalo jít z kopce. Začalo to alergií na plísně, peří a roztoče. Pak vypuknul kolotoč angín, takže v 30. ti letech mi brali krční mandle, protože jsem několikrát úspěšně nakazila i své okolí. Ve 42 mě dostaly do kolen plicní chlamydie a hodně zvýšená hladina protilátek černého kašle.
S bylinkama jsem se z největších problémů dostala, ale každý podzim mě skolí zánět nosohltanu, spojený urputným kašlem, takže i chycené průdušky. Bojuju jak umím, ale stejně to skončí antibiotiky jako teď. Jsem 2 roky v důchodu, je pravda že mám nadváhu, ale denně dělám minimálně 5 km se psem, někdy i 15. 2x v týdnu chodím na jógu. Jím ovoce i zeleninu, bylinky používám jako tinktury i do čaje.
Omlouvám se, ale jak se říká tonoucí se i stébla chytá.
Eva

Odpověď na dotaz:

Dobrý den. Doporučuji kombinaci tinktur echinacea 50%, hálka 20% a tymián 20% a hlíva 10%. Posílí imunitu a ochrání vás před infekcemi. Obzvl. s echinaceou mám skvělé zkušenosti. Urychluje léčbu již existujících infekcí a posílí imunitu, aby nevznikly nové.
Pokud budete mít zájem, mohu Vám tinkturu dodat ve 100 ml balení. Vydrží 3 měsíce (užívá se cca. 30 kapek 3x denně).
Všechny mnou vyráběné tinktury jsou uvedené na http://www.BylinkovyDoktor.cz
Děkuji za Váš dotaz a důvěru.