Rakovina konečníku, tumor rekta - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba | Poradna bylinky, byliny, babské rady - Bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Na dotazy bude odpovídáno v neděli 22.11. a v pátek 27.11.2020.
 

Rakovina konečníku, tumor rekta - byliny, bylinky, léčivé rostliny, podpůrná léčba

2 odpovědi
(stránka otevřena 56x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.
Prosím o radu jaké byliny použít pro mou maminku 69let při léčbě rakoviny konečníku - adenokarcinom T3N1M0, RAS wt, BRAF wt, MSS stp. neoadjuvantní chemoterapie. Nyní pokračuje v léčbě 4 linie Stivarga. Jelikož má problémy s refluxí žaludku, vypije za den jen malé množství tekutin. Je možné u Vás objednat tinktury na její podporu léčby?
Děkuji

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na rakovinu tlustého střeva resp. rakovinu konečníku doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, KALISIE VONNÁ výhonky, SHII-TAKE (houževnatec jedlý), ANONA OSTNITÁ (graviola) - starší kožovitý list, BROSKVOŇ list.

Ze všech výše uvedených rostlin budu vyrábět bylinné tinktury, které budou dostupné na adrese http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den
Bylo by možné tinkturu objednat?
Děkuji