bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Revma, revmatimus, revmatoidní artritida - byliny, bylinky, léčivé rostliny

3 odpovědi
(stránka otevřena 326x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mám 40 let a po 3. ditěti mi bohužel vypukla revmatoidní artritida. Nemáte prosím nějakou zkušenost, že Vám něco zabralo? Hledám alternativu k chemické léčbě… zatím marně a citrulin opět leze v krvi nahoru. Sbírám a piju téměř všechny bylinky. od kopřiv, podbělu, chrpy, . co zrovna roste ??. Přidružených autoimunitních nemocí už mám bohužel vícero.

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na revmatoidní artritidu doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
HARPAGOFYTUM LEŽATÉ kořen 40%, LESKLOKORKA LESKÁ nebo PLOSKÁ plodnice 30%, PÝR PLAZIVÝ kořen 10%, TUŽEBNÍK JILMOVÝ květ 10%, TOLICE VOJTĚŠKA nať 10%.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Lokálně doporučuji STŘEMCHU a to ve formě tinktury. Tinktura je velmi účinná na tento problém a dojde k velmi rychlé úlevě od bolesti kloubu.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď. Předpokládám, že asi takovouto tinkturu vyrobenou nemáte, viďte? Znamená to tedy, že si mám tyto tintkruy objednat jednotlivé a v uvedeném poměru namíchat?
Mockrát Vám děkuji a přeji krásný den

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Tinkturu mám k dispozici, ozvěte se mi na http://www.zmfb.cz nebo info@zbynekmlcoch.cz