Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Silná menstruace, silné menstruační krvácení - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 136x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
9 měsíců jsem brala vaši tinkturu na myomy, což mi pomohlo v mnohem menším množství “chuchvalců”, ale krvácení 2 z 3-4 dnů stále silnější - to se nezměnilo.

3 měsíce jsem přestala tinkturu brát a “chuchvalce” se znovu začaly objevovat. Tak nevím, jestli tinkturu brát dál a třeba potřebuju víc času nebo ještě něco? Objednala jsem si vaše byliny na myomy a tinkturu na silné krvácení.

Mám 2 tinktury a byliny zkombinovat? Jak? Nebo něco z toho nebrat a-nebo brát ještě něco dalšího? Aby toho nebylo málo, tak ještě 4 dny před menstruací špiním.

Co s tím? Moc děkuju a zdravím vás.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Někdy je skutečně potřeba léčbu "doladit," obzvl. pokud se mísí více zdravotních potíží. To je i Váš případ.

Na Vámi uvedené menstruační potíže doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
JMELÍ BÍLÉ list, KMÍN semeno, PUPALKA květ, LIBEČEK kořen, PUPEČNÍK list.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.