bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Trojklanný nerv - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

2 odpovědi
(stránka otevřena 295x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore.

Můj dotaz je následující : Zlobí mě již 3 roky trojklanný nerv. Byly vyloučeny zubní problémy, ale na MR byl zjištěn patrný neurovaskulární konflikt n. V I. dx s SCA I. dx. v mediální a horní porci nervu. Vyzkoušela jsem chemické léky i homeopatické léky a bolesti stále přetrvávají. Byla jsem seznámena s tím, že je možné tento problém operovat se 70% úspěšností. Vzhledem k tomu, že se jedná o operaci mozku, z které mám strach, obracím se na vás se žádostí o radu zda je možné vyzkoušet nějaké bylinky, tinktury …

Předem děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne Jitka

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

U pacientů s neuralgií trigeminu (trojklanný nerv) se mi v praxi osvědčila následující léčivá směs (ve formě směsné tinktury) :
BEZ ČERNÝ (tepelně zpracovaný plod), BĚLOTRN KULATOHLAVÝ semeno, PETRŽEL ZAHRADNÍ nať nebo kořen, SMIL ITALSKÝ nať, TURANKA KANADSKÁ nať, KŘEN odenek (nebo křenové víno).

Směs jsem dával jednomu pánovi, kterého roky znám. Je to elektrikář, má letité potíže s neuralgií trigeminu. Po této tinktuře se velmi výrazně snížilo množství neuralgických atak. S tinkturou mám dobré zkušenosti ale i u jiných lidí.

Lokálně aplikujte TŘEZALKOVÝ OLEJ, pomáhá také NASTROUHANÝ KŘEN.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den můžete mi prosím poslat tinkturu na trojklannym nerv děkuji jana
janamatoska@seznam.cz
Jana Matošková luh 1807 Vsetín 75501