bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.

Dr. Mlčoch bude bude opět v poradně v pátek 29.5.2020 od rána.
 

Vysoký tlak po nervovém vypětí - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 38x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,
celý život jsem měla nízký tlak, ale v v poslední době se mi změnil na normální (průměrně 110/75) a po nedávných několika nervově vypjatých situacích se mi ujevují doby, kdy je vysoký-150-160 /80-90 se srdečním pulsem 70-80. Přitom cítím bolest v oblasti srdce.
Paní doktorka mi nasadila Concor COR, ale necítím se po něm dobře. Protože ho beru teprve týden, chtěla bych ho vysadit a zkusit léčbu bylinkami-hloh. Myslíte, že ještě mám šanci a případně mohl byste mi doporučit jak ho užívat? Je mi 65 a mám navíc vysoký cholesterol a problémy s játry
Děkuji předem za odpověď. Božena

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Vyšší krevní tlak ze stresu se řeší MEDUŇKOU LÉKAŘSKOU.

Další (Vámi správně uvedená léčivá roslina) je HLOH OBECNÝ - užívá se květ nebo plod. Má příznivý vliv i na psychiku, i na prokrvení srdce.

Je dále důležité uvést, zda je bolest u srdce TRVALÉHO rázu nebo závislá na dýchání. První bolest by mohla značit anginu pectoris. Druhá bolesti může být "od páteře".

Určitě doporučuji vyšetření internistou vč. EKG.

Z meduňky a hlohu vyrábím bylinnou tinktury - http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.