Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Zánět po covidu a očkování, problém s koleny - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 204x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

mohl by jste mi něco doporučit na zánět v těle?

Víc jak rok mám (po očkování a covidu) problém s pohybovým aparátem, konkrétně nohy v oblasti kolen. Momentálně víc pravá noha. Koleno je stabilně opuchlé, při chůzi bolesti, nekleknu, nečapnu atd.

Závěr doktorů - zánět po covidu a očkování (mám narušenou imunitu)

Léky, kapačky injekceatd nezabírají. Mám být trpělivá. (brala jsem 8měsíců imunor. Ten dost pomohl, ale teď mám vydržet. Nebolí mne koleno jen tkáň kolem, tak třeba pomohou bylinky.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

PROBLÉMY S POHYBOVÝM APARÁTEM - KLOUBY NA NOHOU.

Z pohledu tradiční čínské medicíny TČM jednoznačně vykazujete oslabení elementu Voda, tedy ledvin. Ledviny mimo jiné:
- jsou kořenem imunity
- ovládají velké klouby v těle
- ovládají spodní část těla od pasu dolů.

Velmi doporučuji stáhnout si webinář http://www.WebinarLedviny.cz, kde se dozvíte detaily kterými potravinami a léčivými rostlinami si můžete posílit ledviny.

Co se týče kolen, doporučuji aplikovat
KOSTIVALOVOU MAST zevně a
RODRCENÝ LIST LOPUCHU také zevně přímo na koleno.

___

POSÍLENÍ IMUNITY

Na podporu imunity (prevence banálních infektů - nachlazení, rýma, ale i závažné nemoci COVID, tedy SARS-Cov-2) jak u dospělých, tak i u dětí se mi v praxi u mnoha bylinkových pacientů osvědčily následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BADYÁN plod s oplodím, ECHINACEA kořen, KOZINEC kořen, SIDERITIS nať, ČUBET BENEDIKT nať, HLÍVA plodnice, LÉKOŘICE kořen, BEZ ČERNÝ květ nebo plody.
Tato směs dobře zabírá i na začátku onemocnění (nachlazení, angína apod.), kdy toto onemocnění je schopná i zastavit (čím dříve se tintkura podá, tím lépe, samozřejmě).

Dle klinických studicí se jasně ukazuje, že na sílu imunity má zásadní vliv vitamín D (mj. je vynikající v prevenci nemoci SARS-Cov-2, tedy koronaviru - přičemž studide jenoznačně prokazují, že účinnější je užívání preventivně než při již "rozjetém" onemocnění covidem). Vitamín D se dávkuje 1 kapka denně u dětí a 2 kapky denně u dospělých (sklenička s vitamínem D tedy vydrží velmi dlouho).

Pokud jste Vy nebo někdo z Vašeho okolí prodělali covid (SARS-Cov-2), doporučuji užívat tinkturu z rostliny CIST KRÉTSKÝ a/nebo PRÁVENKA LATNATÁ.

Dle tradiční čínské medicíny covid oslabuje tzv. element Voda, tzn. ubližuje ledvinám. V ledvinách je umístěná naše životní energie. Jak životní energii regenerovat a zbavit se chronické únavy se dozvíte ve webináři (videu) http://www.WebinarLedviny.cz />
Pokud chcete mít u sebe a svých blízkých v dobrém stavu také sliznice (které jsou vstupní branou infekcí), doporučuji aplikovat MCT olej (reguluje imunitu, autoimunitu a také jak jsem uvedl zlepšuje stav slizniční imunity). Dávkuje se denně 1 lžíce oleje ráno a večer. Jeho chuť je neutrální. Lze konzumovat přímo nebo v jídle.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce
http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou směs JANČŮV LEDVINOVÝ ČAJ na posílení ledvin a bylinnou tinkturu na POSÍLENÍ IMUNITY, dále KOSTIVALOVOU MAST, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.