bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Zvýšená kyselina močová - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 43x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Syn má schizofrenii, léky užívá, našli mu zvýšenou kyselinu močovou s hodnotou 502 jednotek, mohl by užívat Vaší tinkturu KYS-MOČ-EX?

Měl zvýšené i hodnoty ALT 1.39 a AST 0,95, šlo by nějakou tinkturu též užívat?

Děkuji a jsem s pozdravem.

Kasanová Simona

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na vysokou kyselinu močová v krvi /přesněji krevním séru/ doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
BRŠLICE KOZÍ NOHA kořen nebo nať, ČUBET BENEDIKT nať těsně před kvetením, TUŽEBNÍK JILMOVÝ ideálně květ ev. kvetoucí nať, JAHODNÍK (lesní, ne zahradní!!! ) list, HARPAGOFYTUM LEŽATÉ kořen.

Pokud má syn bolesti u palce nohy, doporučuji zevní aplikaci KOSTIVALOVÉ MASTI nebo KOSTIVALOVÁ TINKTURA.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Pokud byste měla zájem o tikturu na zvýšenou kyselinu močovou (která se i v praxi velice osvědčila a je opravdu velmi účinná) a/nebo o kostivalovou mast, je možné se mi ozvat na messenger
http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Na okraj podotýkám, že bohužel na schizofrenii žádné léčivé rostliny neznám. Možná by mohl pomoci nějaký praktik nebo lékař tradiční čínské medicíny. Nicméně já se TČM také věnuji a o léčbě schizofrenie přes TČM jsem zatím neslyšel (což neznamená, že to nelze - dělám TČM teprve 3 roky, takže toho znám minimum).

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.