Bylinkový kurz Týn nad Vltavou MUDr. Zbyněk MlčochS ukázkovou přírodní zahradou Na Přehájku si vás dovolujeme pozvat na sobotní povídání o léčivých rostlinách. Zmíním 50 rostlin, které více či méně používám v praxi a budete mít možnost zeptat se na využití léčivých rostlin nebo postupů při "kurýrování" vašich těl nebo těl vašich blízkých :) v rámci bylinkové poradny. Pokusíme se nastínit prvopočátek zdravotních potíží různých tělních systémů aneb "co s čím souvisí".


Účinky rostliny:

Téma: 50 bylin používaných v praxi a bylinková poradna (forma diskuzního semináře)

Lektor kurzu: Bylinkový doktor® MUDr. Zbyněk Mlčoch

Organizátor: Ukázková přírodní zahrada, Jana Jungová

Kdy: 18. 9 2021 od 10-15 hodin (12-13 hod. pauza na oběd), tzn. 4 hodiny plného času, přijďte prosím již kolem 9:45, abychom mohli v 10 hodin začít

Kde: v prostoru Ukázkové přírodní zahrady Na Přehájku, Všemyslice 37 (nedaleko Týna nad Vltavou) - MAPA ZDE

Možnost parkování v místě: parkování zajištěno na soukromém pozemku pořadatele, možnost parkování bude označena nebo budete navedeni pověřenou osobou na toto místo.

Cena: 600 Kč (300 Kč záloha předem na účet jako rezervační poplatek a 300 Kč na místě)

Kapacita: 30 osob

Hygienická opatření: roušky nebo respirátory dobrovolné, nebude-li jinak stanoveno nařízením vlády ČR v danou dobu

S sebou: dobrá nálada, bloček na psaní, svačinka.

Zdarma na místě: pro každého propiska, káva, čaj, voda.

Co více? Můžete si prohlédnout mnoho rostlin v přírodní zahradě. Sice již povětšinou nepokvetou, ale to na jejich kráse a morfologické zajímavosti ubírá jen minimálně.

Jak se přihlásit: na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.