bylinko botanicka prochazka bratislava devinska kobyla 9 6 2024AKCE SE JIŽ USKUTEČNILA.


Účinky rostliny:

Ano, tak je to tu. Opakovaně jsme byli zváni na Slovensko a po mnoha výmluvách typu že "neumíme slovenské názvy rostlin" apod. jsme se nechali udolat prosbami našich slovenských bylinkomilovníků. Budeme se na vás těšit v Děvinské Kobyle, kde si ukážeme mnoho léčivých rostlin, které můžete potkat právě v červnu. Botanik vám je pomůže správně určit a bylinář vám řekne kdy je sbíráme, co sbíráme, co s nasbíranou částí rostliny děláme a jaká je nejoptimálnější forma aplikace.

Kdy: neděle 9.6.2024, 13 - cca. 17 hod. (zpět k autům bychom se tedy vrátili kolem 16.-17. hodiny)

Kapacita: 25 osob

Cena akce: 20 (cca. 500 Kč)

Botanická procházka Brno 27.5.2023Organizátor: Martin Sedlák

Jak si zamluvit místo na akci? Na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Místo setkání před procházkou: na konci ulice Pod Kobylou, Devín - MAPA ZDE
Prosíme přijďte již kolem 12:45 hod., abychom mohli ve 13:00 již vyrazit do přírody. Děkujeme. Kdo přijde pozdě, musí nás doběhnout ;)

 

bratislava do kopceTrasa: předpokládaná trasa je zde

Pozor, trasa může být složitější pro starší nebo nemocné osoby. Půjde se chvílemi do ostřejšího kopce. Je nutné s tím počítat.

Délka trasy: cca. 3-4 km.

Lektoři:
► Martin Sedlák (dlouholetý popularizátor botaniky) - www.BotanickeProchazky.cz  ,
MUDr. Zbyněk Mlčoch (bylinář věnující se léčivým rostlinám od roku 1994; absolvent a v současné době i lektor Školy přírodních terapií v Českém Krumlově, Bylinkové akademie ve Valticích a bylinkové školy Moudro bylinek v Suchdole nad Odrou). 
Z povídání bude diktafonem nahrán zvukový záznam, který bude po akci zaslán kurzistům na jejich email organizátorem Martinem Sedlákem.

Martin Sedlák botanikMUDr. Zbyněk Mlčoch bylinkář bylinář fytoterapeut

S sebou si vezměte: repelent, pití, boty do ne/pohody, pokrývka hlavy (klobouček, kšiltovka apod.), poznámkový blok. Propiska pro každého zdarma na místě.

propisky zdarma

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU - SKUPINA BOTANICKÉ PROCHÁZKY ZDE
nebo se podívejte na nový web botanika Martina zde www.BotanickeProchazky.cz
.

 


Storno podmínky:

  • Do 31.5.2024 23:59 hod. možnost vrácení celé částky 20 na požádání bez udání důvodu.
  • Od 1.6.2024 00:01 hod. není možné částku 20 již vrátit, kurzista ale může za sebe poslat náhradníka.
  • V případě nečekané události (velmi špatné počasí, nemoc lektora/lektorů, pandemie s nemožností osobního setkání více osob na jedné akci), bude účastník informován SMS zprávou a bude mu vrácena celá částka 20 .