ziva beseda a poradna bylinare a nutricni terapeutky prostejov 3 2 2024 Rádi bychom vás pozvali na povídání lékaře bylináře Zbyňka Mlčocha a nutriční terapeutky Zuzany Švédové a to do Iris centra v Prostějově 14.10.2023. Budeme vám k dispozici co se týče vašich bolístek nebo se s námi můžete poradit co se týče léčby vašich blízkých. Můžeme pořešit vhodné potraviny nebo léčivé rostliny či si třeba i teroreticky říci nějaké postupy při vaření či zpracování léčivých rostlin. Na co budeme znát odpověď na to vám rádi odpovíme. Pokud budeme potřebovat operativně dohledat na internetu nějaký obrázek potraviny či bylinky, k dispozici bude notebook a dataprojektor. Moc se na vás těšíme :)


Účinky rostliny:

Téma: Živá beseda a poradna bylináře a nutriční terapeutky.

ziva beseda a poradna bylinare a nutricni terapeutky prostejov 14 10 2023Lektoři besedy:

Organizátor: Mgr. Zuzana Švédová, DiS. ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Doba trvání: 3 hodiny (v průběhu budou přestávky po cca. každé hodině).

Kdy: sobota 3.2.2024 14 hod. - 17 hod., přijďte prosím již kolem 13:45, abychom mohli ve 14:00 hodin začít.

Kde: Iris Prostějov, Husovo nám. 2299

Možnost parkování v místě: u budovy a v blízkém okolí (okolní ulice).

Cena: 350 Kč, zaplacením souhlasíte se storno podmínkami zde.

Kapacita: max. 30 osob

S sebou si vezměte: dobrá nálada, bloček na psaní, svačinka.

propisky zdarmaZdarma na místě: pro každého základní nápoj (např. voda s citronem, čaj, káva) a propiska od Bylinkového doktora dr. Mlčocha.

Co více? Mgr. Švédová bude mít k zakoupení např. své knihy, mastičky, hydroláty apod. Dr. Mlčoch bude mít na prodej např. knihy, bylinné směsi (čajové a kořenící směs), mastičky, apod.

Forma prezentace: živé mluvené slovo + bude dostupný dataprojektor.

Ozvučení: živé slovo, zesílení reproduktorem (aby všichni dobře slyšeli i vzadu :) ).

Speciální hygienická opatření a covid průkazy: nevyžadujeme.

Jak se přihlásit: na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


STORNO PODMÍNKY:

Storno podmínky:

Po úhradě se vstupné již nevrací. Pokud nebudete moci přijít, můžete za sebe poslat jinou osobu nebo požádat o některý z webinářů na www.webinarezlouky.cz (přeplatek ceny webináře také nevracíme).