polyp na hlasivce

  • tazatel
  • Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
4 týdnů 2 dní zpět #33344 od tazatel
<p>Dobrý den, pane doktore....dnes jsem byla na kontrole hlasivek.Po kúře,kterou jste mi doporučil mám úžasný výsledek....levá klasivka je čistá a na pravé je ještě uzlik.Potrebuji radu...mohu dal kloktat hulevnik +zbehovec?Jestli ano,tak budu potřebovat další skleničku.Jeste bych potřebovala poradit....strašně mě bolí kolena....jedno mám po operaci...celé ho vyčistili,ale teď mě bolí obě a otekaji trochu nohy....moc vám děkuji za radu...přeji vám krásný den a moc děkuji Dana Sladkova Nová Paka</p>

Moderátoři: ernst
Vygenerováno za 0.181 sekund
Powered by Kunena fórum

Rozumíte bylinám?

Zkuste si kvíz „Poznej bylinku" a otestujte své znalosti léčivých rostlin!

Koláž léčivých rostlin
👨‍⚕️

MUDr. Zbyněk Mlčoch

Bylinkový doktor® · Lékař · Bylinkář · Autor projektu

Více než 32 let se věnuji studiu léčivých rostlin. Absolvoval jsem Lékařskou fakultu UP Olomouc, Školu přírodních terapií v Českém Krumlově a Bylinkovou akademii ve Valticích. Při své práci využívám více než 80 odborných knih, osobní zkušenosti z praxe a aktuální vědecké studie z PubMed.

🎓Vystudoval jsemLF UP Olomouc 📚Na webu je2 265 článků 🔬Respektuji aktuálníPubMed zdroje 🌿Při psaní využito80+ odborných knih 💬V poradně je22 115 odpovědí

Ptejte se na to, co vás zajímá

„Mým cílem je propojit moudrost našich předků s moderními lékařskými poznatky. Bylinky nejsou jen historie, jsou to funkční nástroje pro naše zdraví v 21. století."

👨‍⚕️
MUDr. Zbyněk Mlčoch lékař, bylinkář
Položit dotaz v poradně