MTM tour, termály PODHÁJSKA - ubytování u koupaliště, zájezdy autobusem i vlastní dopravou

byliny bylinky a znameni horoskopu vodnar 21 1 20 2Vodnáři jsou svobodomyslní, plni elánu, nadšení, originálních myšlenek a neobvyklých nápadů. Jsou znamením přátelským, idealistickým, což se může setkat s nepochopením. Čas od času je může dohnat únava, případně bolest hlavy. Nejvíce je mohou potrápit nejrůznější alergie a také křečové žíly.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu kozoroh 22 12 20 1Kozorozi jsou introvertní a své nitro před ostatními spíše skrývají. Nicméně důležitý je pro ně úspěch a jsou velmi cílevědomí a ambiciózní. Dokážou se zříci pohodlí, jen aby dosáhli toho, co si naplánovali.  Jsou znamením relativně zdravým, trápí je spíše kosmetické problémy, nebo problémy s klouby.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu stir 24 10 22 11Štíři na první pohled působí pasivně, ale mají v sobě ukrytou energii. Vždy si rádi počkají na správnou chvíli a dokážou čekat velmi dlouho. Mají silnou vůli a vřelé city. Staré křivdy nezapomínají, což u nich může vyvolat potíže s krevním tlakem. Časté problémy jsou i v oblasti urogenitálního traktu.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu vahy 23 9 23 10Jak už název znamení vypovídá, tak váhy jsou znamením usilujícím o rovnováhu, harmonii a soulad. Vyhýbají se stresu a spěchu. Vzhledem k tomu, že se často snaží o urovnání sporů ve vztahových oblastech a vždy hledají kompromis, tak mohou mít problémy s ledvinami a močovým měchýřem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu panna 23 8 22 9Panny jsou znamením, které rádo pečuje o své zdraví, čistotu a pořádek. Mohou být ve stresu, když něco není dle jejich představ, což se negativně odráží ve správném fungování jejich trávicí soustavy a také ve správné funkci jater. Panny by měl dávat přednost dostatku ovoce a zeleniny ve svém jídelníčku.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu rak 22 6 22 7Raci jsou jemní a citliví. Trpívají psychickými propady, které jsou způsobeny hormonální nerovnováhou organismu (nerovnováha se může u žen projevovat gynekologickými potížemi). Raci mohou mít také problémy s nadváhou díky pomalejšímu metabolismu a následně i s vysokým krevním tlakem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu byk 21 4 21 5Býci jsou jedním z nejzdravějších znamení horoskopu, trpívají však především trávicími obtížemi, jelikož jsou velkými požitkáři a dobrému jídlu a pití zkrátka neodolají. Kromě trávicího ústrojí mívají také problémy s krkem, a to nejen v oblasti šíje, ale taktéž v oblasti krčních mandlí.

Číst dál...

Nemocí, byliny - hledat

Tagy - štítky:

tinktura   mateřské   průjem   játra   vřed   slinivka   bolest   rýma   plíseň   minut   premenstruační   vývar   slezina   Mattioli   ovoce   srdce   zácpa   sirup   žaludek   zpracování   list   kontraindikace   účinek   dna   hlavy   babské rady   kvasinky   Moučka   zlomenin   květ   hemoroid   výroba   olej   plísně   jaterní   opar   Janča   kůže   sběr   stonek   pijeme   pěstování   chladné   epilepsie   krvácení   trávicí   koupel   strom   stonek   viry   neht   odvar   užití   Paracelsus   kolika   kojenec   vlas   krk   návod   zdraví   migrén   močopudný   antibiotik   čaj   Váňa   písek   zrak   abytyše Hildegarda   prášek   sušení   řídnutí kostí   sliznice   brnění   noha   využití   metabolismus   Janča   játra   žlučník   ruka   recept   pálení   zánět   vitamin   mensturace   rostlina   použití   houba   fytoterapie   víno   Podhorná   bylina   hlas   roztroušená   zelenina   střev   štítná   stvol   Zentrich   katar   indikace   nežádoucí   bylinka   kornatění   pupen   kůra   horečka   alergie   akné   dásně   kloub   vliv   končetina   tlak   obsahuje   choroba   šlacha   nachlazení   kapsaicin   Avicena   zalijeme   účinky   astma   sval   nálev   horké   revma   mrtvice   Zentrich   kontraindikace   obsažené   chřipka   nať   teplé   děti   postup   zápal   angína   zelina   nohy   kameny   ateroskleróza   menstruační   bylinná směs   chřipka   inhalace   vitamín   kořen   studené   ledvin   fermentace   arteriskleróza   slezina   nemoc   keř   Galenos   Treben   osteoporóza   komplikace   artróza   hemeroid  

Počet stránek ve webu:

2391

(v počtu jsou i uložené zatím nezveřejněné stránky a stránky v poradně)