MTM tour, termály PODHÁJSKA - ubytování u koupaliště, zájezdy autobusem i vlastní dopravou

byliny bylinky a znameni horoskopu vodnar 21 1 20 2Vodnáři jsou svobodomyslní, plni elánu, nadšení, originálních myšlenek a neobvyklých nápadů. Jsou znamením přátelským, idealistickým, což se může setkat s nepochopením. Čas od času je může dohnat únava, případně bolest hlavy. Nejvíce je mohou potrápit nejrůznější alergie a také křečové žíly.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu kozoroh 22 12 20 1Kozorozi jsou introvertní a své nitro před ostatními spíše skrývají. Nicméně důležitý je pro ně úspěch a jsou velmi cílevědomí a ambiciózní. Dokážou se zříci pohodlí, jen aby dosáhli toho, co si naplánovali.  Jsou znamením relativně zdravým, trápí je spíše kosmetické problémy, nebo problémy s klouby.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu stir 24 10 22 11Štíři na první pohled působí pasivně, ale mají v sobě ukrytou energii. Vždy si rádi počkají na správnou chvíli a dokážou čekat velmi dlouho. Mají silnou vůli a vřelé city. Staré křivdy nezapomínají, což u nich může vyvolat potíže s krevním tlakem. Časté problémy jsou i v oblasti urogenitálního traktu.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu vahy 23 9 23 10Jak už název znamení vypovídá, tak váhy jsou znamením usilujícím o rovnováhu, harmonii a soulad. Vyhýbají se stresu a spěchu. Vzhledem k tomu, že se často snaží o urovnání sporů ve vztahových oblastech a vždy hledají kompromis, tak mohou mít problémy s ledvinami a močovým měchýřem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu panna 23 8 22 9Panny jsou znamením, které rádo pečuje o své zdraví, čistotu a pořádek. Mohou být ve stresu, když něco není dle jejich představ, což se negativně odráží ve správném fungování jejich trávicí soustavy a také ve správné funkci jater. Panny by měl dávat přednost dostatku ovoce a zeleniny ve svém jídelníčku.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu rak 22 6 22 7Raci jsou jemní a citliví. Trpívají psychickými propady, které jsou způsobeny hormonální nerovnováhou organismu (nerovnováha se může u žen projevovat gynekologickými potížemi). Raci mohou mít také problémy s nadváhou díky pomalejšímu metabolismu a následně i s vysokým krevním tlakem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu byk 21 4 21 5Býci jsou jedním z nejzdravějších znamení horoskopu, trpívají však především trávicími obtížemi, jelikož jsou velkými požitkáři a dobrému jídlu a pití zkrátka neodolají. Kromě trávicího ústrojí mívají také problémy s krkem, a to nejen v oblasti šíje, ale taktéž v oblasti krčních mandlí.

Číst dál...

Nemocí, byliny - hledat

mojra.cz

Tagy - štítky:

Zentrich   alergie   pěstování   pálení   postup   hemeroid   trávicí   víno   kůže   list   zánět   krvácení   strom   premenstruační   nachlazení   pupen   zpracování   hlas   vlas   mensturace   Váňa   děti   plísně   zalijeme   játra   kameny   zdraví   stvol   žaludek   vliv   ateroskleróza   mrtvice   mateřské   kolika   abytyše Hildegarda   sběr   keř   kůra   noha   dna   nohy   babské rady   sirup   antibiotik   horké   chladné   Janča   kontraindikace   slezina   čaj   Paracelsus   květ   vitamín   fytoterapie   roztroušená   průjem   menstruační   koupel   astma   akné   Avicena   kornatění   tlak   využití   nemoc   močopudný   nálev   studené   obsahuje   nežádoucí   kontraindikace   ovoce   osteoporóza   zelina   angína   horečka   tinktura   ruka   obsažené   šlacha   bylinná směs   rýma   zrak   sliznice   užití   minut   epilepsie   vývar   návod   účinky   sušení   viry   řídnutí kostí   neht   houba   zlomenin   srdce   zápal   plíseň   účinek   teplé   opar   choroba   Galenos   kapsaicin   kořen   chřipka   odvar   krk   ledvin   revma   inhalace   kojenec   katar   prášek   metabolismus   Janča   Zentrich   arteriskleróza   hemoroid   střev   hlavy   nať   komplikace   Treben   pijeme   stonek   rostlina   vitamin   slezina   játra   indikace   bolest   štítná   jaterní   kvasinky   dásně   slinivka   fermentace   bylina   chřipka   stonek   bylinka   kloub   končetina   zácpa   sval   artróza   brnění   použití   vřed   olej   výroba   písek   recept   Podhorná   migrén   žlučník   Moučka   zelenina   Mattioli  

Počet stránek ve webu:

2391

(v počtu jsou i uložené zatím nezveřejněné stránky a stránky v poradně)