MTM tour, termály PODHÁJSKA - ubytování u koupaliště, zájezdy autobusem i vlastní dopravou
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

byliny bylinky a znameni horoskopu vodnar 21 1 20 2Vodnáři jsou svobodomyslní, plni elánu, nadšení, originálních myšlenek a neobvyklých nápadů. Jsou znamením přátelským, idealistickým, což se může setkat s nepochopením. Čas od času je může dohnat únava, případně bolest hlavy. Nejvíce je mohou potrápit nejrůznější alergie a také křečové žíly.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu kozoroh 22 12 20 1Kozorozi jsou introvertní a své nitro před ostatními spíše skrývají. Nicméně důležitý je pro ně úspěch a jsou velmi cílevědomí a ambiciózní. Dokážou se zříci pohodlí, jen aby dosáhli toho, co si naplánovali.  Jsou znamením relativně zdravým, trápí je spíše kosmetické problémy, nebo problémy s klouby.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu stir 24 10 22 11Štíři na první pohled působí pasivně, ale mají v sobě ukrytou energii. Vždy si rádi počkají na správnou chvíli a dokážou čekat velmi dlouho. Mají silnou vůli a vřelé city. Staré křivdy nezapomínají, což u nich může vyvolat potíže s krevním tlakem. Časté problémy jsou i v oblasti urogenitálního traktu.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu vahy 23 9 23 10Jak už název znamení vypovídá, tak váhy jsou znamením usilujícím o rovnováhu, harmonii a soulad. Vyhýbají se stresu a spěchu. Vzhledem k tomu, že se často snaží o urovnání sporů ve vztahových oblastech a vždy hledají kompromis, tak mohou mít problémy s ledvinami a močovým měchýřem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu panna 23 8 22 9Panny jsou znamením, které rádo pečuje o své zdraví, čistotu a pořádek. Mohou být ve stresu, když něco není dle jejich představ, což se negativně odráží ve správném fungování jejich trávicí soustavy a také ve správné funkci jater. Panny by měl dávat přednost dostatku ovoce a zeleniny ve svém jídelníčku.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu rak 22 6 22 7Raci jsou jemní a citliví. Trpívají psychickými propady, které jsou způsobeny hormonální nerovnováhou organismu (nerovnováha se může u žen projevovat gynekologickými potížemi). Raci mohou mít také problémy s nadváhou díky pomalejšímu metabolismu a následně i s vysokým krevním tlakem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu byk 21 4 21 5Býci jsou jedním z nejzdravějších znamení horoskopu, trpívají však především trávicími obtížemi, jelikož jsou velkými požitkáři a dobrému jídlu a pití zkrátka neodolají. Kromě trávicího ústrojí mívají také problémy s krkem, a to nejen v oblasti šíje, ale taktéž v oblasti krčních mandlí.

Číst dál...

Nemocí, byliny - hledat

mojra.cz
  • Luštitelské časopisy

Tagy - štítky:

noha   bylinka   slinivka   arteriskleróza   stonek   horké   děti   migrén   nežádoucí   žlučník   řídnutí kostí   tlak   zalijeme   choroba   játra   sušení   Janča   plíseň   indikace   artróza   mateřské   brnění   tinktura   nachlazení   houba   Avicena   fytoterapie   účinky   alergie   kůra   list   vitamín   víno   rostlina   pupen   vlas   akné   stvol   obsahuje   roztroušená   nohy   zrak   sběr   mrtvice   srdce   výroba   teplé   sliznice   slezina   angína   koupel   bolest   sval   květ   zdraví   Podhorná   neht   vývar   Mattioli   návod   krk   zápal   dásně   dna   bylinná směs   metabolismus   chladné   inhalace   chřipka   revma   písek   kontraindikace   hlavy   jaterní   pijeme   zánět   kapsaicin   štítná   použití   astma   chřipka   hemoroid   kojenec   katar   zpracování   keř   mensturace   Galenos   sirup   obsažené   kameny   játra   užití   kornatění   osteoporóza   trávicí   olej   kontraindikace   premenstruační   zelina   zelenina   kůže   menstruační   studené   krvácení   čaj   abytyše Hildegarda   postup   nať   vliv   recept   střev   slezina   rýma   šlacha   pálení   antibiotik   ledvin   strom   žaludek   fermentace   horečka   pěstování   minut   nemoc   kvasinky   kloub   zácpa   využití   vitamin   účinek   ateroskleróza   Zentrich   průjem   Janča   epilepsie   ruka   nálev   bylina   prášek   stonek   Paracelsus   odvar   Treben   kořen   babské rady   močopudný   opar   hlas   Moučka   končetina   zlomenin   viry   Váňa   vřed   plísně   Zentrich   kolika   hemeroid   ovoce   komplikace  

Počet stránek ve webu:

2391

(v počtu jsou i uložené zatím nezveřejněné stránky a stránky v poradně)