Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Artróza, ztuhlé klouby - byliny, bylinky, babské rady, léčba bez léků, lidové léčitelství

1 odpověď
(stránka otevřena 1194x)

Dotaz:

Vážený pane doktore, chtěla bych vás poprosit o radu.
Mám potíže s pohybem. Velmi mě bolí nohy. V noci pociťují chvění až bolesti, pocit na prasknutí. Ráno mám pocit, že jsou ze dřeva, nemohu sejít schody, mám i ztuhlé klouby Bude mi 70. Poradíte mi, prosím, nějaké byliny?
Mám artrózu, i drobných kloubů, cukrovku na dietě metabolický syndrom, hypotyreózu, ISCH, varixy, no zkrátka stará bába.
26.4.2019 jsem se snažila rýt a do rána mám oteklý p kotník a silně mě bolí nártí kůstka prsteníčku. EMG, tedy elektromyografie je negativní (2017). Brala jsem Condrosulf.
Děkuji, Martina

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na artrozu kolen (kolenních kloubů), kyčlí, drobných kloubků rukou ad. kloubů doporučuji VNITŘNĚ následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
PAMPELIŠKA kořen, TLUSTNICE nať, RAKYTNÍK plod, HARPAGOFYTUM LEŽATÉ kořen, PUPEČNÍK ASIJSKÝ (GOTU-KOLA) nať, KURKUMA oddenek.

Lokálně KOSTIVAL mast nebo KOSTIVAL tinktura nebo ARNIKA mast.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Kostivalou mast je možné používat i měsíce, nemá kontraindikaci.

Pokud byste měla zájem o kostivalovou mast, neváhejte mi napsat na messenger
http://www.zmfb.cz nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.