Astma, suchý kašel a coronavirus - byliny, bylinky, léčivé rosltiny, léčba bez léků | Poradna bylinky, byliny, babské rady - Bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Na dotazy bude odpovídáno v pondělí 30.11.2020 odpoledne.
 

Astma, suchý kašel a coronavirus - byliny, bylinky, léčivé rosltiny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 58x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore,

obracím se na Vás s velikou prosbou. Máme babičku 81 let, je v domově důchodců, má silné astma a dostala Coronavir. Brali jí krev s podezřením zda nemá v těle zánět - to se nepotvrdilo.
Strašně moc kašle, téměř nic nevykašle - je jí strašně zle, nic jí nedávají. Co jí máme prosím koupit, abychom jí ulehčili? Problém je, že návštěvy jsou zakázané a oni jí asi čaje vařit nebudou, kdybychom jí tam donesli nějaké bylinky.
Prosím moc spěchá babička už je moc vysílená.

Děkuji moc

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na astma, suchý kašel a koronavirus doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
KALISIE VONNÁ výhonky, DIVIZNA VELKOKVĚTÁ květ (nebo jiné slizovité květy, POZOR, NEVAŘIT!!! ), BADYÁN květ, ECHINACEA ideálně kořen, KOZINEC BLANITÝ kořen, ŘECKÝ HORSKÝ ČAJ SIDERITIS nať, HLÍVA ÚSTŘIČNÁ plodnice, BEZ ČERNÝ převařený plod, ev. LÉKOŘICE kůra.

Ze všech výše uvedených rostlin budu vyrábět bylinné tinktury, které budou dostupné na adrese http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.