Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Astma, tetanie (panická ataka) - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 221x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Mohl byste mi prosím doporučit nějaké bylinky na astma (údajně), inhalátory nezabírají a kortikoidy nechci… Bojuji s tím po svém již několik let. Nemám ani alergii. Někdy stačí malý podnět a začnu se dusit, občas se nemůžu nadechnout, ani vydechnout.

A ještě na tetanii. 21.9.2022 mi náhle zemřela maminka (79) a moje dcera se po pohřbu sesypala. Druhý den po pohřbu dostala šílený záchvat, křeče, bušení srdce, panický strach. Byla převezena na URG, kde ji stanovili Tetanii. S náhlým bušením srdce se léčí-byla na zákroku, ale název nevím, a taky má špatnou srážlivost krve.

Měla v tu dobu i menzes. Není očko. na covid, ani ho neprodělala. Můj bratr psychiatr se ji snaží pomoci, ale zatím ne léky. Stačí jen na něco slovně narazit a už cítí návaly. Má 2 malé děti a má strach, aby ji to nechytlo, jak bude s dětmi sama.

Děkuji Vám za každou radu, Uhrová
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

V praxi se mi u pacientů (dětí i dospělí) osvědčily na alergii, ale i astma následující léčivé rostliny a medicinální houby, ideálně ve formě směsné tinktury, kterou lze aplikovat kdekoliv a kdykoliv:
POPENEC BŘEČŤANOLISTÝ kvetoucí nať, PERILA KŘOVITÁ nať nebo kvetoucí nať, BAZALKA POSVÁTNÁ (TULSI) nať nebo kvetoucí nať, DVOUZUBEC TROJDÍLNÝ nať, EMBLIKA (AMALAKI) list, LAPACHO RUDÉ kůra, OMAN PRAVÝ kořen a z hub pak LESKLOKORKA LESKLÁ plodnice, HOUŽEVNATEC JEDLÝ plodnice.

Směs je opravdu funkční. Jsou lidé, kteří bez léků (antihistaminik) jen s touto tinkturou "přežívají" bez problémů celou sezonu. Směs je tedy účinná a v praxi se mi velmi osvědčila.

Dieta: jíst ARTYČOK (výhonky), KUSTOVNICE ČÍNSKÁ (bobule) a rozhodně MCT olej (pomáhá tlumit autoimunitní reakce, má více příznivých účinků, které uvádím zde ve webu http://www.BylinkyProVsechny.cz).

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže a dále o MCT olej, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

__

Na podporu léčby tetanie a/nebo panické poruchy doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
MUČENKA PLETNÍ nať, CHMEL OTÁČIVÝ šištice, ŠIŠÁK BAJKALSKÝ kořen, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, ROZCHODNICE RŮŽOVÁ kořen, BAZALKA POSVÁTNÁ nať, MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ nať před kvetením, KOZLÍK LÉKAŘSKÝ kořen.

Je to směsná bylinná tinktura, která je v praxi vyzoušená na mladých i starých lidech na panickou ataku a je velmi účinná.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Zevně doporučuji do koupele (vana) dávat EPSOMSKOU SŮL, což je silný zdroj hořčíku, který snadno přestupuje kůží. Tělo si hořčíku vezme kolik potřebuje, takže nedochází k nežádoucím účinkům z předávkování hořčíkem (nervozita, napětí a hlavně průjmy).

Pokud byste měla zájem o bylinné tinktury na Vámi uvedené potíže (astma, panická porucha) a o Epsomskou sůl, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.