bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Autoimunitní zánět oka se zhoršením vidění, revma - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 144x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Prodělala jsem 2x akutní zánět předního segmentu oka a byl mi diagnostikován parametr HLA-B 27 pozitív (autoimunitní onemocnění). Zrak se mi tím i zhoršil. Spouštěčem této choroby byl pravděpodobně nadměrný stres a vede k vzniku reumatických problémů.

Mohli by ste mi prosím poradiť, jakým způsobem předcházet opakovanému zápalu a rozvinutí této nemoci a vrácení zraku pomocí bylinek?

Děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Vyrábím směsnou tinkturu pro pacienty s neuropatií dolních končetin. Je ale účinná i pro neuropatie jiných tkání - např. sítnice oka u diabetiků apod. S tinkturou mám u svých bylinkových pacientů velmi dobré zkušenosti a mám radost, že tinktura zabírá. U poškození zraku je velmi důležité použít semínka rostliny, která se jmenuje BĚLOTRN KULATOHLAVÝ, u kterého byl prokázán velmi přiznivý účinek na sítnici oka a oční nerv.

Její složení je:
PUPEČNÍK ASIJSKÝ (gotu-kola, centella asiatica) 40% + BAKOPA DROBNOLISTÁ (brahmí) 20% + BĚLOTRN KULATOHLAVÝ semínko 10% + MANGO plod 10% + VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen 10% + TURAN ROČNÍ nať 10%.

Na revmatoidní artritidu Vám doporučuji směs následujících léčivých rostlin:
HARPAGOFYTUM LEŽATÉ kořen 40% + TOLICE VOJTĚŠKA nať 20% + LŽIČNÍK 10% + VAVŘÍN VZNEŠENÝ list 10% + OSTRUŽINA PUPENY 10% + TUŽEBNÍK JILMOVÝ 10%.

Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury - http://www.BylinkovyDoktor.cz /> Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.