Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bakerova cysta - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 366x)

Dotaz:

Dobry den pane doktore,

chtela bych se zeptat - známá má pod oběma koleny Bakerovy cysty. A dost ji to invalidizuje. Nezpletu se, kdyz ji doporucim tinkturu CY-VAJ? Je to na jekekoliv cysty v tele? A stejne tak uzivani slzovky?

Tuto kůru na 3měsíce?

Dekuji

Káplová
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Doporučuji lokálně přímo na kyčelní cystu aplikovat:
- ESENCIÁLNÍ OLEJ Z ROSTLINY KAJEPUT STŘÍDAVOLISTÝ současně s
- KOSTIVALOVOU MASTÍ.

Cystu kloubu těmito léčivými přípravky rozmasírovávejte. Efekt by se měl dostavit v řádu týdnů. Cysta by se měla změnit v malou zatvrdlinku bez tekutiny.

Do stravy doporučuji přidat SLZOVKU. Jde o léčivou rostlinu, která se jí jako příloha (obilovina). Konzumují se 2 lžíce suché slzovky, která se následně uvaří a to se zkonzumuje. Slzovka má tu vlastnost, že umí kdekoliv v těle odstranit nahromaděnou tekutinu v cystách (vaječník, ledviny, játra, prsa, bakerova cysta kole, cysty jiných kloubů).

Pokud byste měla zájem o esenciální olej z kajeputu a/nebo kostivalovou mast a/nebo slzovku na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Je ale nutná trpělivost. Doba úzdravy je závislá na velikosti cysty kloubu.

Tinktura CY-VAJ je určena pro cystické útvary orgánů (vaječníky, játra, ledviny) a tkání (prsa). Zda by směs fungovala na Bakerovu cystu zákolení, to nevím. Muselo by se to vyzkoušet : )
Jak jsem psal výše - slzovka určitě ano a to ve správné terapeutické dávce.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.