Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bartholiniho cysta - byliny, bylinky, obklady, léčivé rostliny, léčba bez léků a chirurgického zákroku

1 odpověď
(stránka otevřena 113x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,

obracím se na Vás touto cestou s problémem s bartholiniho cystou. Byla mi objevena na CT dva roky zpátky. Do teto doby nebyl problém byla cítit jen malá bulka.

Za poslední dva měsíce (12/2022-02/2023) se cysta ale podstatně zvětšila ? Absolutně vubec neboli. Mohu ji promackavat jak chci. Bohužel nechce zmizet. Chci se proto zeptat, zda existuje nějaké jiné řešení než chirurgické v tomto případě?

Mockrát vám děkuji za případnou odpověď ?
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Doporučuji rozmasírovávat cystu Bartoliniho žlázy 2x denně esenciálním olejem z rostliny KAJEPUT STŘÍDAVOLISTÝ. Olej se prodává pod názvem TEA TREE OIL.

Ve stravě Vám doporučuji jíst SLZOVKU. Má velmi příznivý vliv na odstranění různých útvarů v těle - vaječníky, prsa, játra, ledviny, ad. Může mít příznivý vliv i na zánět Bartoliniho žlázy/Bartoliniho cystu. Konzumuje se denně 2 lžíce uvařené slzovky, můžete zkonzumovat i šlem. I ten má léčivé účinky. Slzovku můžete samozřejmě přidat k jiné příloze, nemusíte ji konzumovat samotnou. Slzovka je docela chutná.

Pokud budete chtít, slzovku obecnou (balení 250 nebo 500 gramů) i kvalitní tea tree oil Vám mohu poskytnout. Můžete se mi ozval na messenger http://www.zmfb.cz nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.