bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bartholiniho žláza, cysta - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 239x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:
Poradil by jste mi vhodnou léčbu cysty Bartholiniho žlázy. Cystu sleduje můj gynekolok, byla jsem vyšetřena a momentálně se cysta pouze sleduje, neroste a nehnisá, ráda bych ale vyzkoušela léčbu přírodní cestou a nečekala až začne hnisat nebo růst a budu muset na operaci.

Děkuji za odpověď Kateřina

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Doporučuji rozmasírovávat cystu Bartoliniho žlázy 2x denně esenciálním olejem z rostliny KAJEPUT STŘÍDAVOLISTÝ. Olej se prodává pod názvem TEA TREE OIL.

Ve stravě Vám doporučuji jíst SLZOVKU. Má velmi příznivý vliv na odstranění různých útvarů v těle - vaječníky, prsa, játra, ledviny, ad. Může mít příznivý vliv i na zánět Bartoliniho žlázy/Bartoliniho cystu. Konzumuje se denně 2 lžíce uvařené slzovky, můžete zkonzumovat i šlem. I ten má léčivé účinky. Slzovku můžete samozřejmě přidat k jiné příloze, nemusíte ji konzumovat samotnou. Slzovka je docela nutná.

Pokud budete chtít, slzovku obecnou i kvalitní tea tree oil Vám mohu poskytnout. Můžete se mi ozval na messenger http://www.zmfb.cz /> nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.