Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bartoliniho žláza, cysta - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 265x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

05/2022-03/2022 se trápím s ženskými problémy.

Začalo to nateklým levým pyskem, byla jsem přeléčená antibiotiky azitromicin 500mg, ale nepomohlo. Do toho jsem krvácela mimo cyklus. Takhle otekly pysk jsem měla asi 2-3 měsíce. Poté to najednou vymizelo. Začli jsme se s partnerem snažit o miminko, ale vždy po sexu jsem měla pálení při močení, bolest. jako při zánětu močových cest, ale moč byla negativní. takhle jsem fungovala dalších pár měsíců, lékař mi udělal veškeré stěry, vše negativní až na HPV virus. přítel byl taky na stěrech, to však negativní.

Na podzim 2022 se mi objevila kulička u vchodu do pochvy, cysta bartoliniho žlázy.

V lednu 2023 jsem byla na odstranění cysty, ne však celé žlázy.

Bohužel je duben 2023, opět se mi utvořila cystička. po orgasmu mi cely pysk oteče, je nepříjemně bolestivý na dotyk, na druhý den otok opadne ale citlivost a bolestivost pysku stále je.

Mám bylinkovou kůru od bylinek naděje, ale bez efektu, spíše se mi to teď zhoršilo. operaci bych nerada znovu podstoupila bylo to velmi bolestivé.
Nevím jestli to má spojitost třeba aji s páteří, trápí mě vyhřezlá plotýnka, bolest vystřeluje až do nohy, tudíž mě postavení páteře není okey.

Roku 2022 jsem měla mnoho AtB jelikož jsem se nechala naočkovat proti Covidu a od té doby mi začla angina, chřipka a poté problémy gynekologické.Děkuji za jakoukoliv radu s pozdravem Kája : -)
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Doporučuji rozmasírovávat cystu Bartoliniho žlázy 2x denně esenciálním olejem z rostliny KAJEPUT STŘÍDAVOLISTÝ. Olej se prodává pod názvem TEA TREE OIL.

Ve stravě Vám doporučuji jíst SLZOVKU. Má velmi příznivý vliv na odstranění různých útvarů v orgánech těla - např. ve vaječnících, prsou, játrech, ledvinách ad. Může mít příznivý vliv i na zánět Bartoliniho žlázy/Bartoliniho cystu. Konzumuje se denně 2 lžíce uvařené slzovky, můžete zkonzumovat i šlem. I ten má léčivé účinky. Slzovku můžete samozřejmě přidat k jiné příloze, nemusíte ji konzumovat samotnou. Slzovka je docela chutná.

Pokud budete chtít, slzovku obecnou (balení 250 nebo 500 gramů) i kvalitní tea tree oil Vám mohu poskytnout. Můžete se mi ozval na messenger http://www.zmfb.cz nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.