bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Omlouvám se, ale z časových a kapacitních důvodů budu na vaše dotazy odpovídat až od pondělí 13.7.2020 dále. Děkuji za pochopení.

 

Bílkovina v moči - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

2 odpovědi
(stránka otevřena 220x)

Dotaz:

Vážený pane doktore, obracím se na vás s prosbou o radu, jak zlepšit pomocí bylin funkci ledvin. Při náhodném vyšetření před 10lety mi byla objevena bílkovina v moči, která ani po deseti letech nezmizela. Každý půlrok chodím na nefrologické vyšetření, jednou za dva roky na sono ledvin a močového měchýře. Neberu žádné léky. K tomu mám vrozenou nedomykavost srdeční chlopně, tupozrakost levého oka, pylovou alergii a trpím na občasné migrény doprovázené oční aurou. Problémy se snažím nepřipouštět, sportuji, v ničem se neomezuji, snažím se o normální zdravý životní styl, dodržuji preventivní zdravotní prohlídky. Léky beru jen na akutní alergické stavy, cca měsíc v roce (zyrtec). Je mi 49 let, v rodinné anamnéze máme bohužel úmrtí na základní civilizační choroby (infarkt, vysoký krevní tlak, onkologické onemocnění ledvin).
Doufám, že jsem vás svými problémy příliš nezahltila, ale protože by mne zajímala jejich přirozená léčba nebo jakékoliv zlepšení, zkouším touto cestou oslovit právě vás. Předem děkuji za jakoukoliv zprávu nebo doporučení a přeji vám příjemný adventní čas. S pozdravem Andrea

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.
Na bílkovinu v moči se používá jalovec obecný a kozinec blanitý. Pokud byste měla zájem, mohu Vám připravit směsnou tinkturu z těchto dvou rostlin. Obě tinktury není mám k dispozici.
Děkuji za dotaz a za důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Vážený pane doktore, děkuji za rychlou reakci, o tinkturu mám určitě zájem. Děkuji. A.