bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
Omlouvám se, ale z časových a kapacitních důvodů budu na vaše dotazy odpovídat až od pondělí 13.7.2020 dále. Děkuji za pochopení.

 

Bolesti rukou, loktů, ramen ráno a v noci - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 63x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.
Mohl by jste mi poradit? Je mi 58 let. V noci a ráno mě hodně bolí ruce, bolí mě lokty a ramena. Byla jsem na krvi, zda nemám dnu nebo artrozu. Nic takového. Jsou na to bylinky, nebo masti? Ráno nedám ani ruce do pěsti. Je to velmi nepříjemné.
Děkuji.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Z dotazu bohužel není patrné, zda jde o kloubní nemoc nebo neurologické onemocnění. Kromě dny či artrózy může jít ještě o revmatoidní artritidu či jiné autoimunitní onemocnění, ale třebai infekční nemoc (borelióza, apod.).

Abych mohl doporučit léčbu, nutně potřebují znát diagnozu, jinak by léčba byla zvolena na principu "střílení od boku" a nemusela by fungovat (což by netěšilo Vás ani mě).

Až budete mít hotovou diagnózu a bude známo co Vám přesně je, uložte do poradny prosím nový dotaz a v něm odkažte na URL adresu
https://www.bylinkyprovsechny.cz/poradna/bolesti-rukou-loktu-ramen-rano-a-v-noci-byliny-bylinky-lecive-rostliny-lecba-bez-leku

Do textu nového dotazu pak vepište i léky jaké berete, jaké máte nemoci a také jsou práci jste v životě vykonávala. Může to mít zásadní vliv nejen na diagnostiku, ale i na léčbu.

Pokud Vás léčí jen praktický lékař, obraťte se ještě na ortopeda (případně na revmatologa) a infekcionistu (ev. i internistu). Marné by nebylo ani vyšetření EMG u Vámi zvoleného ambulantního neurologa.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.