Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bolesti žaludku, helicobacter - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 182x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Po leku Pentomer se mi v dubnu 2023 rozjely bolesti pod levym zebrem, v kvetnu 2023 gastroskopie - nic vazneho neobjevila krome mensiho zarudnuti v zaludku.

Pri kontrole mi oznamili pritomnost Helicobactera (bohuzel az v zari 2023), momentalne koncim preleceni dvojimi atb,

Beru Helicid rano a vecer, po dobrani atb jen rano. Pres den uz se citim dobre, ale vzdy v noci bolest znovu nastupuje a trva v podstate do ranniho prasku a snidane. Vredy prokazane nebyly. Uz jsem z toho zoufala, problemy pul roku a stale to nekonci.
Moc dekuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na bolesti žaludku doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
OŽANKA KALAMANDRA nať, BUKVICE LÉKAŘSKÁ kvetoucí nať, ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, LNICE KVĚTEL kvetoucí nať, BOROVICE pupeny nebo jehličí, PELYNĚK ČERNOBÝL nať pře kvetením, VLAŠTOVIČNÍK VĚTŠNÍ (nebo místo vlaštovičníku JABLEČNÍK OBECNÝ nať nebo kvetoucí nať).

Na léčbu žaludečních vředů (infekce helicobacter pylori) doporučuji PROPOLISOVOU TINKTURU. Mám s ní mnoho dobrých zkušeností. Např. mé tetě ze Slovenska se mi pomocí této tinktury poradařilo eradikovat právě Helicobactera. Od doby užívání již nemá další potíže. Antibiotika vůbec nebrala (ač jí je lékař napsal). Na kontrole již (ke spokojenosti lékaře i mé tety) Helicobacter nebyl prokázán.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měl nebo měla (z textu dotazu není zřejmé, zda jste žena nebo muž) zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže (název GAST-INTEST), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz
Tinktura by Vám mohla velmi pomoci.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.