bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bolestivá menstruace - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 63x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Moc Vás prosím o radu…
Již několik let mám problém s bolestivou menstruaci, kdy chvílemi nevím jestli brečet, křičet. Někdy je to takový extrém, že je mi na omdlení, mám neskutečné křeče a bolesti, že nejsem schopná dojít do práce.
Můj gynekolog, má na to odlišný názor něž já a jediné co mi poradil pár let zpět je brát Aulin ať se mi uleví. Ano uleví, ale za ty roky co ho beru si myslím, že jsem si vytvořila určitou závislost a už mi nepomáhá ani on. Další varianta je hormonální léčba, což nechci.
Můžete mi prosím poradit něco přírodního, co by mi mohlo pomoci?

Mockrát Vám děkuji za radu.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na bolestivou menstruaci doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
MĚRNICE ČERNÁ nať těsně před kvetením (nejdůležitější rostlina ve směsi! ), MAJORÁNKA nať, DRMEK plod, MOCHNA HUSÍ nať, MĚSÍČEK květ, ŘEBŘÍČEK nať, MĚSÍČEK list.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o tinkturu, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.