bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Borelióza - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 45x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Syn již po druhé za tuto sezónu zákus klíštětem a pokaždé nakažené boreliozou. V obou případech ATB na 3 týdny, následně chce Paní Doktorka odeslat na infekční oddělení. Prosím Vás o radu, jak vyčistit tělíčko po takové zátěži, jak po samotná infekci, tak také po antibiotikách a zda je možné, tomhle všemu nějak předejít. Repelenty, jak přírodní a tak po první zkušenosti také chemické používáme, na jaře "B".

Děkuji a jsem s pozdravem.

Daniela

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na infekci borelií (boreliózu) a postboreliový syndrom (únava, nevýkonnost, bolesti svalů, kloubů ad.) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce) :
KŘÍDLATKA JAPONSKÁ KOŘEN 50% + ELEUTEROKOK 20% + MARALÍ KOŘEN (Leuzea) 10% + PŘESTUP LÉČIVÝ KOŘEN 10% + TOPOL ČERNRÝ PUPENY 10%.

Pokud byste měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Univerzální dávkování tinktur a účinky jednotlivých rostlin ve směsi je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz />
Samozřejmě bylinný repelent si vyrobit můžete :)
Složení repelentu zde:
https://www.bylinkyprovsechny.cz/zpracovani/nezdravotni-vyuziti-bylin/1010-prirodni-repelent-z-bylin-bylinek-proti-komarum-klistatum-a-ovadum-hovadum

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.