Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Borelióza - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 241x)

Dotaz:

Dobrý den,

pane doktore, prosím o Vaši odbornou radu v případě boreliózy, která mi byla potvrzena, čekám na recept na antibiotika. Chci se zeptat, jestli mám tinkturu z KŘÍDLATKY, kterou jsem snad před dvěma lety u vás koupila pro „strýčka Příhodu“, začít užívat spolu s antibiotiky. Děkuji za odpověď a přeji Vám krásný den Marta H.
PS: nejsem si jistá, kam měl směřovat můj dotaz, jestli jsem volila špatně, omlouvám se : )
Můj dotaz je následující:

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na infekci borelií (tedy nemoc boreliózu) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
KŘÍDLATKA JAPONSKÁ KOŘEN 50% + ELEUTEROKOK 20% + MARALÍ KOŘEN (Leuzea) 10% + PŘESTUP LÉČIVÝ KOŘEN 10% + TOPOL ČERNRÝ PUPENY 10%.

Tyto léčivé rostliny slouží jak na podporu léčbu nemoci samotné, tak i na léčbu tzv. postboreliového syndromu, který se projevuje mj. chronickou únavou, nevýkonností, bolestí kloubů a svalů, pocit těžkého těla ad.

Pokud by po borelioze došlo k porušení nervů (paréza, neuropatie), doporučuji tuto směs rostlin ve formě směsné tinktury. Důležité je, že léčivé rostliny musí být do směsi používané čerstvé, ne sušené. Je mnohem vyšší účinnost tinktury. Směs se zkládá z:
PUPEČNÍK ASIJSKÝ list, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, BĚLOTRN KULATOHLAVÝ plod, MANGO plod, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, TURAN ROČNÍ nať.

Pokud byste měla zájem o tinkturu nebo tinktury na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Dietetika - protizánětlivá strava.

(Imunologická poznámka: pokud máte pozitivní IgG protilátky a negativní IgM protilátky, jde o v minulosti dříve prodělanou boreliózu, aktuálně neprobíhající.)

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.