Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Brnění poloviny těla - byliny, bylinky, léčívé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 232x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Před časem se mi ozval kamarád, že by chtěl ještě pokecat. Ukázalo se, že mu našli nádor na slinivce. FN Olomouc mu sdělila, že pro něj nemůže nic udělat.

Potom potkal člověka, který ho provedl nějakým detoxem a poslal do nemocnice v Brně. Je to už několik let, čili Brno pomohlo (co mu tam dělali bych mohl doptat, kdyby to bylo podstatný). A teď k aktuální situaci…

Říkal, že ho brní levá půlka těla, v noci ho to nenechá spát a měl problémy s žaludkem. Nějaký ATB měl atd.

Otázkou je… měl byste pro něj nějaký doporučení, tip, radu, pomoc… ?

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na brnění poloviny těla doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce kdykoliv a kdekoliv) :
PUPEČNÍK ASIJSKÝ list, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, BĚLOTRN KULATOHLAVÝ plod, MANGO plod, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, TURAN ROČNÍ nať.

Při výrobě tinktury (pokud si ji budete vyrábět individuálně) doporučuji pupečník asijský a bakopu drobnolistou naložit do tinktury ČERSTVÉ (lze v našich podmínkách poměrně bez problémů pěstovat). Naprosto zásadním způsobem to zvyšuje účinnost tinktury.

Pokud byste měla nebo měla zájem o tinkturu na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Univerzální dávkování tinktur a účinky jednotlivých rostlin ve směsi je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz />
Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.