Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bylinky

0 odpovědí
(stránka otevřena 81x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Mám citlivější čich a vysoký obsah Herpesvirů v krvi asi z nedoléčených nemocí z mládí a to je můj problém. Výsledky z imunologie - S_Ab/EBV-VCA IgG > 750 U/ml - norma <
20,00 // S_Ab/EBV-EBNA IgG > 600 U/ml - norma <5,00.// vyšší hladina anamnestických protilátek S_ Ab/CMV IgG 80,10 U/ml - norma <12 // Cholesterol 6,67 , jinam vše v normě.
Ve veřejných místnostech, hlavně v zimě, cítím viry, které tam jsou od lidí (chřipka, angína, jiné ne) a podle imunologů se aktivují ty moje viry a mám stav, jako kdybych ty nemoci měl, stáhne se mi nos, nemůžu tedy moc dýchat, začne mě brnět jazyk, rty, mám afty v puse a protože nemám krční mandle, cítím tlak na průduškách a špatně se mi dýchá, musím tedy toto místo opustit a trvá pár dní, než to "vydýchám", řekl bych, že věkem se to zhoršuje a jsem na toto citlivější. Dělá mi to problém i v rodině, protože manželka říká, že si vymýšlím a přeháním. Trvá to roky a lékaři nedokáží poradit. Navíc nemohu brát moc léky, podle lékařů mi vadí asi přídavné látky v nich, ale na bylinky reaguji dobře. Jsem citlivý i na elektrosmog, nemohu mít mobil u ucha, pak bolí hlava, atp. Ptám se tedy, existují nějaké bylinky nebo "něco" na odstranění mých chronických virů nebo se jak sejich zbavit, ať mám klid. Je mi 67 let, 177/80, nekuřák, abstinent, snížená fce štítné žlázy - na ni Letrox 50, - 1-1-0, jsem po žloutence typu "B", 10 let bez ni, jen protilátky, jinak žádné léky, stravuji se zdravě, snažím se hýbat, cítím se mladší.
Děkuji a jsem s pozdravem, Jáchym Vrbata.