bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bylinné směsi - lékárna Brno

4 odpovědi
(stránka otevřena 4639x)

Dotaz:

Dobrý den,
ráda sleduji Vaše stránky o bylinkách. Mám dotaz. V Brně provozujeme lékárnu, která je zaměřena více alternativně, mj. mícháme i čajové bylinné směsi. Ráda bych použila některé z Vašich receptur - nebude Vám to vadit? Děkuji a přeji krásné jarní dny.
Děkuji, D. R.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.
Ne, nebude. Pokud byste na štítek na mnou sepsané směsi připsala něco v duchu "Podrobné informace o jednotlivých bylinkách na www. BylinkyProVsechny.cz", byl bych moc rád. Nicméně jako realista v to nedoufám ; -)

Odpověď na dotaz:

Pokud by to bylo možné, rád bych realizoval výměnu odkazů s Vaším webem. Odkaz na Vaši lékárnu bych dal mezi spřátelené weby zde:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/uvod/odkazy/49-spratelene-weby

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, děkuji moc : -). Rádi odkaz na Vaše webové stránky našim klientům s čajíky předáme, většinou jsou to pacienti, kteří mají k přírodní léčbě blízký vztah a rádi se podívají. Za výměnů odkazů na web budu samozřejmě jen ráda - i když na našem webu

Odpověď na dotaz:

Holky, nevite jestli je nekde v Brne bylinkova lekarna, nebo overeny obchudek s kvalitnimi bylinkami? Nejlépe aby mi třeba byli chopní i poradit. Diky moc za typy