Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Bylinné směsi - lékárna Brno

4 odpovědi
(stránka otevřena 5321x)

Dotaz:

Dobrý den,
ráda sleduji Vaše stránky o bylinkách. Mám dotaz. V Brně provozujeme lékárnu, která je zaměřena více alternativně, mj. mícháme i čajové bylinné směsi. Ráda bych použila některé z Vašich receptur - nebude Vám to vadit? Děkuji a přeji krásné jarní dny.
Děkuji, D. R.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.
Ne, nebude. Pokud byste na štítek na mnou sepsané směsi připsala něco v duchu "Podrobné informace o jednotlivých bylinkách na www. BylinkyProVsechny.cz", byl bych moc rád. Nicméně jako realista v to nedoufám ; -)

Odpověď na dotaz:

Pokud by to bylo možné, rád bych realizoval výměnu odkazů s Vaším webem. Odkaz na Vaši lékárnu bych dal mezi spřátelené weby zde:
http://www.bylinkyprovsechny.cz/uvod/odkazy/49-spratelene-weby

Odpověď na dotaz:

Dobrý den, děkuji moc : -). Rádi odkaz na Vaše webové stránky našim klientům s čajíky předáme, většinou jsou to pacienti, kteří mají k přírodní léčbě blízký vztah a rádi se podívají. Za výměnů odkazů na web budu samozřejmě jen ráda - i když na našem webu

Odpověď na dotaz:

Holky, nevite jestli je nekde v Brne bylinkova lekarna, nebo overeny obchudek s kvalitnimi bylinkami? Nejlépe aby mi třeba byli chopní i poradit. Diky moc za typy