bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Časté močení, polyurie - byliny, bylinky, léčba bez léků, babské rady, lidové léčitelství

1 odpověď
(stránka otevřena 1035x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore,
omlouvám se že Vás kontaktují touto formou, ale jste členem FB skupiny Bylinky jsou naše, také čerpám informace často z bylinkyprovsechny.cz na Facebooku.
Nyní k dotazu. 06/2018-01/2019 pociťují problémy s močením, časté močení, byl mi zjištěn před Vánoci kámen v ledvinách, brala jsem rowatinex a pila přesličku a koupala se také v přesličce, ale pořád cítím časté močení, i když v polovině ledna 2019 ultrazvuk už kamínek nenašel. Za tu dobu problémů jsem vypila celou tinkturu lichoterisnice, rowatinex celý, pak přesličku a týden jsem pila ještě ledvinový Jančův čaj. Za jak dlouho problémy zmizi? , Nevím co si mohu dovolit nyní brát na doléčení abych to s bylinkama už nepřehnala, plus držím dietu, špatně mi dělaly mléčné produkty. Prosím o Vaši radu, vzhledem k tomu, že tomu více rozumíte.
Děkuji.

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Jde o poněkud komplikovanější problematiku, která se dle tradiční čínské medicíny týká yinu a yangu ledvin (tedy problém je zakopán v elementu Voda, problém je v oslabeném yangu ledvin, který když se vyřeší, časté chození na mocení ustane - západní medicína v tomto není schopná pomoci, jen východní čínská - tedy alespoň dle mé osobní zkušenosti).

Velmi předhledně pochopíte které byliny a potraviny jsou vhodné na časté moční přes den a v noci zde: http://www.WebinarLedviny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.