Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Chronická bolest v krku - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

2 odpovědi
(stránka otevřena 372x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující: Už 14 dní mě bolí v krku a mám nateklé uzliny (i když teď už míň) Teplota není na stěrech je to v pořádku jen bolestivě polykám. Bolest je v oblasti mandlí (jinak krční mandle nemám) Zkusila jsem vše od vit C po koloidní stříbro začala jsem brát i lichořeřišnici a cucám panthenol a piju vincentku. Nenapadá vás něco co by mi mohlo ještě pomoci.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na chronickou bolest v krku určitě doporučuji aplikaci PROPOLISOVÉ TINKTURY přímo ze sprayové lahvičky do krku.

Pokud byste měla zájem o propolisovou tinkturu ev. i o sprayovou lahvičku, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.

Odpověď na dotaz:

Pane doktore, propolis jsem vyzkoušela, brala jsem i koloidní stříbro, homeopatika vincentku panthenol, ale nic nezabíralo po tělesné stránce ok, ale neskutečně mě bolel a pálil krk. Byla jsem i na stěry a ve čtvrtek mi řekli, že jsou negativní a ten den se do mého zorného pole dostal slez který jsme jako děti pojídali a já si ho vzadu na zahradě obsekla. Takže jsem ho v pátek namočila na noc a po dvou dnech kloktání a pití teplého výluhu už mohu polykat krk nebolí uzliny splaskly a budu pokračovat dál až to bude na 100%. Jo a ještě jsem občas přes den vykloktala i svízel. Tento postup jsem si vyčetla v Marii Treben. Píšu to i pro ostatní kdyby měli něco podobného a nic nezabíralo. Hezké dny a skláním se před matkou přírodou zase mě nezklamala.