Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Chronická borelióza - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 109x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Můj dotaz je následující:

Prodělala jsem boreliózu a nyní mám stále bolesti sval a kloubů, špatně spím, jsem unavená. Jaké bylinky by jste doporučoval.

Děkuji a jsem s pozdravem.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na infekci borelií (tedy nemoc boreliózu) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně ve formě směsné tinktury (pro snadnost aplikce kdykoliv a kdekoliv) - vnitřní aplikace:
KŘÍDLATKA JAPONSKÁ KOŘEN 50% + ELEUTEROKOK 20% + MARALÍ KOŘEN (Leuzea) 10% + PŘESTUP LÉČIVÝ KOŘEN 10% + TOPOL ČERNRÝ PUPENY 10%.

Tyto léčivé rostliny slouží jak na podporu léčbu nemoci samotné, tak i na léčbu tzv. postboreliového syndromu, který se projevuje mj. chronickou únavou, nevýkonností, bolestí kloubů a svalů, pocit těžkého těla ad.

Pokud by po borelioze došlo k porušení nervů (paréza, neuropatie), doporučuji tuto směs rostlin ve formě směsné tinktury. Důležité je, že léčivé rostliny musí být do směsi používané čerstvé, ne sušené. Je mnohem vyšší účinnost tinktury. Směs se zkládá z:
PUPEČNÍK ASIJSKÝ list, BAKOPA DROBNOLISTÁ nať, BĚLOTRN KULATOHLAVÝ plod, MANGO plod, VITÁNIE SNODÁRNÁ kořen, TURAN ROČNÍ nať.

Pokud byste měla zájem o tinkturu nebo tinktury na Vámi uvedené potíže, je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz />
Dietetika - protizánětlivá strava.

(Imunologická poznámka: pokud máte pozitivní IgG protilátky a negativní IgM protilátky, jde o v minulosti dříve prodělanou boreliózu, aktuálně neprobíhající.)

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.