Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Chronická gastritida - bylinky, byliny, léčivé rostliny

1 odpověď
(stránka otevřena 1232x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.


Prosím o radu, jaké bylinky by byly vhodné na středně chronickou gastritidu. Občas trpím na bolest žaludku a zvracení. Zvracení není svévolné, ale vynucené z důvodu bolesti.


Absolvovala jsem gastro vyšetření, vše v pořádku, odebraný vzorek na bakterie taktéž v pořádku. Jen mi do zprávy napsali střední chronická gastritida. Nevím zda to není třeba jen neuróza. Dočetla jsem se, že z chronické gastritidy bývá i rakovina žaludku. Prosím o radu jak bych mohla žaludek regenerovat. Nepiju alkohol, nekouřím a cvičím. Je mi 50 let a vážím 62 kg.


Moc Vám předem děkuji a přeji krásný den Dana

MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na zánět žaludku (gastritidu) doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv):
OŽANKA KALAMANDRA nať, BUKVICE LÉKAŘSKÁ kvetoucí nať, ČERNOHLÁVEK OBECNÝ kvetoucí nať, LNICE KVĚTEL kvetoucí nať, BOROVICE pupeny nebo jehličí, PELYNĚK ČERNOBÝL nať pře kvetením, VLAŠTOVIČNÍK VĚTŠNÍ (nebo místo vlaštovičníku JABLEČNÍK OBECNÝ nať nebo kvetoucí nať).

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Pokud byste měla zájem o bylinnou tinkturu na Vámi uvedené potíže (název GAST-INTEST), je možné se mi ozvat na messenger http://www.zmfb.cz (nejrychlejší způsob jak se se mnou zkontaktovat) nebo na email info@bylinkyprovsechny.cz
Tinktura by Vám mohla velmi pomoci.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.