Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Chronické krvácení z dělohy po zavedení tělíska - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 176x)

Dotaz:

Dobrý den, pane doktore.

Viděla jsem na fb vaši kladnou recenzi na bylinky?. Mám ráda bylinky a věřím jim a moc vás prosím o radu a doporučení. V lednu mi bylo dáno tělísko- mám endometriozu+ anodemiozu a měla jsem masivní krvácení. Proto mi to doporučili. Jenže od té doby kromě 3 týdnu stále krvácím a mám cystu. Na kontrole jsem byla už 4x a vše je podle ultrazvuku v pořádku a prý to tak muže být až půl roku. Jsou nějaké bylinky, které by mi pomohly a přestala bych krvácet? Děkuji Vendy 45 let?

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na chronické děložní krvácení po zavedení tělíska u ženy s endometriozou doporučuji následující léčivé rostliny a to ideálně v podobě směsné bylinné tiktury (pro snadnost aplikace kdykoliv a kdekoliv) :
KOPŘIVA DVOUDOMÁ jarní nať, VINNÁ RÉVA list nebo pupeny, KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA nať, SVÍZEL PŘÍTULA nať, JEŘÁB květ, ČERNOHLÁVEK kvetoucí nať, DRMEK plod, ANDĚLIKA ideálně kořen (pokud nemáte, tak plod), LÉKOŘICE kůra. Pokud máte, tak do směsi přidejte i kořen reveně (rebarbory).

Troufám si říci, že s touto směsí se děložní krvácení nejpozději do měsíce (ale spíše do týdne) zastaví. Směs ale užívejte dlohodobě. Je nastavena nejen na zastavení krvácení, ale hlavně na léčbu endometriózy.

Všechny účinky výše uvedených léčivých rostlin, univerzální postup výroby tinktur, dávkování tinktur a výhody tinktur jsou na stránce http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.