Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Chronický problém s kolenem po endoprotéze - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 308x)

Dotaz:

Dobrý den,

Obracím se na Vás s prosbou, zda je ještě možné za použití bylin zvrátit stav mého muže, který je po 6 operacích celkové výměny pravého kolene.
Tento stav již trvá 10/2021-10/2022. Celý tento rok užíivá různá antibiotika, stále je stav neuspokojivý, dále užívá asi 10 let Warfarin 5. Pokud mám koleno popsat je pořád zarudlé a oteklé, hlavně v levé části od jizvy. Manželovi sledujií jen CRP, naposledy bylo 12,6.Nyní mu vlastně hrozí dle pana doktora vyndání náhrady a dát dlahy napevno. To znamená, že by byl částečně invalidní. Je mu 72 let do posledka sportoval a těžko se s tím by vyrovnával. V současné době chodí delší useky s jednou holí a kratší
bez hole.

Vařila jsem mu bylinné čaje, mažeme sádlem. Jsme už bezradní.

Děkuji za jakoukoliv radu.
MUDr. Zbyněk Mlčoch

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Doporučuji:
- lokálně KOSTIVALOVÁ TINKTURA
- lokálně a/nebo celkově TINKTURA Z ROSTLINY HARPAGOFYTUM LEŽATÉ
- potraviny a léčivé rostliny posilující ledviny - z pohledu tradiční čínské medicíny od ledvin dolů za vše odpovídají ledviny a platí to hlavně u kolenních kloubů. Ledviny má Váš manžel chronicky slabé. Které léčvé rostliny a které potraviny ledviny (dle TČM hybatel VODA) posilují je uvedeno ve videu http://www.WebinarLedviny.cz, které si, prosím, stáhněte a prohlédněte.

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.