bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Chronický zánět močových cest - byliny, bylinky, babské rady, léčba bez léků

4 odpovědi
(stránka otevřena 2142x)

Dotaz:

Dobrý den,


07/2015-02/2016 se léčím se záněty močových cest, měla jsem tam streptokoka, agalacii, ureaplasma a nyní tam mám už po několikáté enterococcus faecalis. Měla jsem 4 antibiotika, ale enterococcus faecalis se pořád vrací, nyní sem dostala autovakcnínu, kterou mám na 4 tydny.


Jsou nějaké bylinky, které bych mohla brát jako prevenci aby se mi tyto záněty neopakovaly? je možné tuto bakterii vyléčit bylinkami? popř. jakými?


Děkuji za odpověď a přeji pěkný den

Odpověď na dotaz:

Dobrý den,
můžete prosím dotaz upřesnit ve smyslu zda máte sexuálního partnera a jestli máte nějaké další nemoci (cukrovka, porucha imunity apod.)?
Děkuji.

Odpověď na dotaz:

žádné další nemoci nemám a sexuální partnera mám již 7 let stejného a tak cca 3 roky neberu antikoncepci a styk máme pouze s kondomem.

Odpověď na dotaz:

a nikdy dřív jsem zánět močových cest neměla. V září prvně a táhne se to se mnou od té doby a bylo to hned po angíne, dobrala jsem antb, a tři dny na to jsem dostala ten zánět močových cest.

Odpověď na dotaz:

Dobry den, my mame v praci zkusenost se zlatobylem. 3 kolegyne jsme spolecne zkusily tyden zlatobyloveho sypaneho caje, 2 kolegyne braly antibiotica po nekolikate neuspesne a vsechny jsme po tydnu citily stejne vysledky. Od te doby nadale doporucujeme dalsim damam se stejnymi potizemi. Preji brzke uzdraveni. Tereza