Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Chronický zánět močových cest - byliny, bylinky, babské rady, léčba bez léků

4 odpovědi
(stránka otevřena 2688x)

Dotaz:

Dobrý den,


07/2015-02/2016 se léčím se záněty močových cest, měla jsem tam streptokoka, agalacii, ureaplasma a nyní tam mám už po několikáté enterococcus faecalis. Měla jsem 4 antibiotika, ale enterococcus faecalis se pořád vrací, nyní sem dostala autovakcnínu, kterou mám na 4 tydny.


Jsou nějaké bylinky, které bych mohla brát jako prevenci aby se mi tyto záněty neopakovaly? je možné tuto bakterii vyléčit bylinkami? popř. jakými?


Děkuji za odpověď a přeji pěkný den

Odpověď na dotaz:

Dobrý den,
můžete prosím dotaz upřesnit ve smyslu zda máte sexuálního partnera a jestli máte nějaké další nemoci (cukrovka, porucha imunity apod.)?
Děkuji.

Odpověď na dotaz:

žádné další nemoci nemám a sexuální partnera mám již 7 let stejného a tak cca 3 roky neberu antikoncepci a styk máme pouze s kondomem.

Odpověď na dotaz:

a nikdy dřív jsem zánět močových cest neměla. V září prvně a táhne se to se mnou od té doby a bylo to hned po angíne, dobrala jsem antb, a tři dny na to jsem dostala ten zánět močových cest.

Odpověď na dotaz:

Dobry den, my mame v praci zkusenost se zlatobylem. 3 kolegyne jsme spolecne zkusily tyden zlatobyloveho sypaneho caje, 2 kolegyne braly antibiotica po nekolikate neuspesne a vsechny jsme po tydnu citily stejne vysledky. Od te doby nadale doporucujeme dalsim damam se stejnymi potizemi. Preji brzke uzdraveni. Tereza