bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.
Nacházíte se na veřejné diskuzi. Dotazy ale i odpovědi může do diskuze napsat kdokoliv.

Chronický zánět v těle - byliny, bylinky, léčivé rostliny

0 odpovědí
(stránka otevřena 67x)

Dotaz:

Dobrý den pane doktore.


2014 jsem byla špatně přeléčena na helicobactera pyroli a od té doby se mi střídají bakterie že střeva v močovém měchýři a spodku. Neustále se opakující pálení a řezání už mě po těch letech vysiluje i psychicky a když jsem12/2018 musela na biopsii prsu, která dopadla dobře ?, tak se mi tělo tím stresem úplně zbláznilo (léčitel mi říká, že tvořím šíleně adrenalin?)


Já to samozřejmě rěším i s léčitelem, ale ten není přes bylinky a protože se to pořád vrací, je už poměrně zoufalý.


Ráda bych ještě zkusila i bylinky. Ve středu jsem začala brát domácí tinkturu z echinacey a ještě budu dle vašeho návodu nakládat.


Mohl byste mi ještě něco poradit? Já si samozřejmě cokoliv ráda zaplatím, protože už začínám být zoufalá. Tělo už mám tak vyčerpané, že po sportu dostávám večer zimnici a jsem šíleně unavená.


Začaly se mi občas dělat na těle i boláky - kožní vředy. Což je známka, že v těle něco je.


Lékaři nic nezjistili. Jeden mi dokonce řekl, ať si právě najdu léčitele…


Začalo to močovým měchýřem e coli a enteroccocus faecalis. Pak se to přesunulo z močového měchýře do pochvy. Bylo to relativně v klidu do prosince 2018, kdy jsem měla jít na biopsii prsu. Tím stresem se mi to vše rozjelo znovu. Najednou z ničeho nic večer zimnice a pálení. Nějak jsme to dali s léčitelem do normálu, ale přidal se další symptom a to prodlužování krvácení po menstruaci. V červnu to bylo poprvé. Už mi končil menzes a znovu začal. Mám udělané testy krve na hormon a v přechodu prý nejsem. Ale podle toho to tak vypadá. Teď se mi to stalo znovu. Mám k tomu i trochu pálení v pochvě. Mám ale vypozorováno, že mi to spustil stres. Často se i budím a tluče mi srdce jako při stresu. Vůbec to nechápu. Proč? Od roku 2011 mám zjištěno, že mám dělohu pokrytou křečovými žilami. Tak jestli to může být i tím?


Jinak CRP mi dělali v květnu a bylo v pořádku. Hodnotu si nepamatuji. Léčitel mi neustále opakuje, že produkují šíleně adrenalin a ten stres k tomu? Co s tím? Já už jsem z toho zoufalá.


Ještě jednou promiňte za toto "vyrušení" a děkuji za jakoukoli radu.