bylinky pro všechny
bylinky pro všechny
Bylinky pro všechny.
previous arrow
next arrow
Slider
Nacházíte se na bylinkové poradně bylináře MUDr. Zbyňka Mlčocha.
 

Chronický zánět v těle a borelióza - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

1 odpověď
(stránka otevřena 718x)

Dotaz:

Dobrý den, pane dokore.
Obracím se na Vás s prosbou o poradu na své rok trvající zdravotní obtíže. 2019 mi začalo něco jako zánět prsu, alespoň se to tak projevovalo. Postupem času bolesti zasáhly veškeré nejvíce namáhané šlachy - u paží a nohou. Totální vyčerpání a bohužel i celý rok nejnáročnější pracovně i stresově. V prsu mi stále cukalo a bolelo to, rok jsem nemohla ani spát.


Vyšetření - gyn- v pořádku, MG a sono prsa v pořádku, přeléčeny nějaké viry EB virus a HPV virus a CMV virus. Změna žádná…


Nyní při vyšetření na boreliozu (mám 10 let) zjištěny zánětlivé procesy - norma je IgM 0,899, já mám 4,189.Dostala jsem silná antibiotika na 3 týdny, beru 2. týden, zatím beze změny… V průběhu roku jsem vyzkoušela nasadit všemožnou bylinnou léčbu (tinktury ořešák královský, křídlatku, echinaceu, kozlík, lichořeřišnici, ostropestřec, česnek, 2x kůra na parazity, detoxy a diety bez lepku, cukru atd… Beru vitamíny C B Magnesium, brala jsem i D vit. Už si nevím rady.


Jsem strašně unavená a bolí mě každý pohyb- byť minimální, jako je psaní na klávesnici. Trpěla jsem také na strašné migrény. Teď mi paní doktorka na krevním říkala, že by se měly udělat testy na toxoplazmózu. Jsem prostě úplně vyřízená, téměř rok neschopná dělat doma cokoli jiného, než odpočívat …


Prosím, poradíte, co s tím, co dál?

Odpověď na dotaz:

Dobrý den.

Na chronický zánět v těle a pozitivitu titru IgM protilátek proti boreliím si dovolím doporučit tuto směs léčivých rostlin (ideálně ve formě směsné tinktury) :
KŘÍDLATKA JAPONSKÁ kořen, MARALÍ KOŘEN, PŘESTUP LÉČIVÝ kořen, TOPOL ČERNÝ PUPENY, VLAŠTOVIČNÍK VĚTŠÍ nať

a na chronickou silnou únavu (astenie), rekonvalescenci a posílení imunity pak
ARALKA MANDŽUSKÁ kořen, BROSKVOŇ list, ROZCHODNICE (rodiola), KUSTOVNICE ČÍNSKÁ plod a HÁLKA růže šípkové (opět ve formě směsné tinktury).

Ze všech výše uvedených rostlin vyrábím bylinné tinktury.
Univerzální dávkování tinktur je uvedeno na http://www.UcinkyTinktur.cz

Děkuji za Váš dotaz a důvěru v léčivé rostliny.